Fisher-Price chytré hodinky

Vaši malí technici si zamilují Fisher-Price® Chytré hodinky se dvěma interaktivními tlačítky, barevnými světýlky a realistickými zvuky. Jsou jako ty vaše! Interaktivní hodinky jsou plné zábavných aktivit včetně možnosti vytočit číslo kamaráda pejska.

Vlastnosti:

• Jsou plné zábavných písniček a umožňují mačkání bočních tlačítek!
  • Zatímco si děťátko hraje a objevuje hodinky, učí se zároveň barvy a různé pozdravy!
  • Realistický vzhled chytrých hodinek a zábavné zvuky povzbuzují představivost dítěte.
  • Dvě interaktivní tlačítka otevírají dětem další možnosti, jak si hrát.
  • Displej se rozsvěcuje barevnými LED světýlky a tím uvádí malého technika do světa barev.
  • Zábavné fráze povzbuzují děti k pohybu.
  • Chytré hodinky jsou v češtině.
  • Baterie: 3× LR44/AG13.
  • Vhodné pro děti od 6 měsíců.
Kde koupím Fisher-Price chytré hodinky?

Hodnocení a zkušenosti s Fisher-Price chytrými hodinkami

Máš zkušenost s Fisher-Price chytrými hodinkami?
pajusz  25. lis 2022

První dojem úžasný

Koupili jsme synovi pod stromeček, věřím že bude nadšený. Nosí moje staré hodinky a je důležitý jak starosta, snad na ně není už velký (3roky)
  • Cena
  • Hodně funkcí na tak malou věcičku
  • Vzhled a váha (překvapilo, působí celkem robustně)
krisstina93  24. lis 2022

Malé ale šikovné

Jsou malé, nejsou drahé, ale jsou úžasné :) super na cestování, nezaberou moc místa nebo je může mít dítě rovnou na ruce. Hezký vzhled, na tak malou hračku mají spoustu fajn funkci :)
  • Skladnost
  • Lákavý vzhled
sorella88  31. říj 2022

Nejlepší zabava

Nenahraditelné hodinky na cesty vlakem, autem ale i venku s kočárkem. I když se malinko odlupují symboly tak je má už naše třetí dítko, ale není se čemu divit co vše se s nimi zažilo.
  • Spousta zabavy
  • Dlouhá funkčnost
ekalimera  28. říj 2022

Velká spokojenost

Hodinky s námi jezdí na madle kočárku. Vždy, když je trochu 'nuda' zahrají a hned je veselejší jízda.
  • Velké
  • Nejsou hlučné
  • Příjemné melodie
kupcatko  26. říj 2022

Chytré hodinky

Hodinky jsme dostali od tchyne a musim rict, ze syn je ma hrozne rad.
Porad za mnou chodi a chce je nasazovat a kdyz je ma na ruce tak porad tancuje.
Takze i pro starsi deti super.
  • Hodne toho nauci
  • Snadno se ovladaji
sarakucova  30. črc 2022

Zaujaly

Do auta skvely pomocnik na zabaveni
  • Lehke
  • Snadno obladatelne
  • Vypadaji jako skutecne hodinky
  • Olupuji se symboly
marty154  20. čer 2022

Nase hodinky od FP

Hodinky fisher price uz mame 3rokem a u deti stale oblibene,hlavne mluvi a zpivaji v cestine,blikaji...kdyz si s nimi hraje 3leta,da si je na ruku a tak si s nimi zpiva a rocni pozoruje svetylka...pak mu hodinky pujci a ten macka,jak o zivot..a musim pochvalit baterka nam vydrzela pres dva roky a to jsou hodinky pouzivany hodne👍a vydrzi i pady🙉
  • -dlouha vydrz baterie
  • -daji se dat na ruku,jako hodinky
  • -jsou odolne pri padu
  • -jsou v cestine (mluvi i zpivaji)
  • -smazaly se symboly,jak deti stale mackaji tlacitka
sarkabl  26. kvě 2022

Pejskovy chytré hodinky

Synovi se moc líbí, jsou lehké do ručičky, tlačítka se daji snadno zapínat, není zapotřebí velká síla. Oceňuji i originalitu s očky na pásku, stejně jako mají dospelacke hodinky :-) pejsek říká hlášky, které běžně slýcháme při telefonování, dále barvičky a opět jeho krásné písničky. A samozřejmě hodinky blikají. Syn má teď něco málo přes 1,5 roku a hraje si s nimi stále. Na bocích mají ještě otáčecí kolečko, a z druhého boku něco jako ,,vypínač”. Za nás jedna z nejlepších hraček.
  • Lehké
  • Příjemné melodie
  • Hlasitost akorát
  • Super cena
  • Podobnost s hodinkami pro dospělé
  • Nenašli jsme