Fisher-Price Svazek klíčů

Děťátko vzrušeně čeká na cestu a už se nemůže dočkat… Brmmm, brmmm. Svazek klíčů od Fisher-Price obsahuje dva klíče, měkký kroužek se štěňátkem a realistický přívěsek, který aktivuje hudbu, zvuky auta a světlo.

• Během hry s klíči si malí řidiči mohou posílit jemnou motoriku.
  • Naučné písničky je uvádějí do světa písmen a počítání.
  • Kam to bude? Pouze štěňátko to ví jistě.
  • Klíče hrají písničky v českém jazyce.
  • Baterie: 3× AG13 (LR44).
  • Vhodné pro děti od 6 měsíců.
Kde koupím Fisher-Price Svazek klíčů?

Nové v kategorii Fisher-Price Svazek klíčů (1)

2 zkušenosti

Hodnocení a zkušenosti s Fisher-Price Svazkem klíčů

Máš zkušenost s Fisher-Price Svazkem klíčů?

rmarci  23. lis 2022

Kousatko klice dcerka miluje

Dcerku zabavi douhou dobu, ulevi od bolesti zoubku, odii se ji zrcatko a ja ocenim mekkost hrack y a predchazeni urazum
katka91h  23. lis 2022

Super hračka na kočárek

Super hračka na kočárek, když se syn nudí např v obchodě u pokladny nebo je cesta v kočárku už prostě moc dlouhá. U nás vede blikající ovladač se zvuky co připomíná klíč od auta a hodně oblíbené je i gumové měkké kousátko, ideální když zrovna zlobí zoubky.
  • 4 hračky na jednom kroužku
  • Baví dítě už dlouho (od 8m do teď 20m)
  • Kroužek se špatně otvírá a je obtížné hračky z něj sundat
katka91h  23. lis 2022

Super hračka na kočárek

Vozíme tuto hračku na kočárku, je v pohotovosti vždy když se syn nudí např. u pokladny v obchodě nebo když už je sezení v kočárku prostě dlouhé. Baví ho od cca 8 měsíců stále (je mu 20 měsíců). Občas mu to vezme i starší syn aby mi odemkl auto 🙂 U nás vede blikající ovladač se zvuky co připomíná klíč od auta a hodně oblíbené je i gumové měkké kousátko, ideální když zrovna zlobí zoubky.
  • 4 hračky na jednom kroužku
  • Syna baví už dlouho
  • Kroužek jde velmi špatně otevřít a sundání některých přívěsků je tak dost obtížné
sirinfirst  27. říj 2022

Větší než jsme čekali

Klíče mi připadají zbytečně velké, zvuky jsou fajn, jako u všech zvukových hraček na mne moc hlasité, ale to bude spíš mým nastavením. Kdysi jsme ale měli od jiné značky klíče, které měly ty spodní části pokovené, takže cinkaly. To bylo super, tak možná námět na zlepšení ;-).
palja  27. říj 2022

Dobrá hračka

Dcera dostala svazek klíčů k narozeninám. Hraje si s nimi každý den. Je v období, když všechno okusuje a právě tyto klíče jsou akorát do ručičky.
  • Vhodné pro menší děti
  • Je tam zrcátko, které děti zaujme
janinasvecova  26. říj 2022

Klíče Fisher Price

Určitě zaujmou každé detske ručičky, na rozvoj dítěte za mě jednička! 👍🏼
jakk  28. zář 2022

Klice pro miminko

Syn obdrzel od tety k narozeni...hraje si s nimi.. libi se mi barvy. Hracka ktera nezkazi zabavu dobre se drzi..doporucuji
terezapolodnova  27. zář 2022

Moc veliké

Moc velké nenaplnilo očekávání
  • Jen značka proto koupené
  • Těžké
  • Velké

terezfr  22. zář 2022

Super zábava

Syn dostal k narození a teď nastal jejich čas. Hlavně tedy ta kousací část jede furt. Jen jsem vyvařovala v mikrovlnce a to zrcátko to nepřežilo. Takže nevyvařovat 🤣.