Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Mluvící pejsek Fisher-Price

5 zkušeností

Tento měkoučký, mazlivý pejsek se postará o to, že učení bude vždycky jedna velká legrace. Když se dítě svého čtyřnohého kamaráda dotkne, zareaguje pejsek tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího! Protože se každé dítě vyvíjí jinak rychle, podporuje hračka technologii Smart Stages, díky níž můžete zvolit takovou úroveň učení, která je pro vaše děťátko aktuálně nejvhodnější. Vybrat můžete mezi třemi herními úrovněmi. Všechny nabízí pestrý výběr písniček, zvuků a krátkých vět. Hračka rozvíjí jemnou motoriku a dětské smysly.

Mezinárodně uznávaná značka Fisher-Price® již více než 80 let vyrábí hračky tak, aby podporovaly vývoj vašich dětí a aby jim přinesly pozitivní emoce spojené s učením a hraním. A nejen jim, ale také vám, rodičům, kteří chtějí pro svá děťátka to nejlepší.

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s mluvícím pejskem pro kluky Fisher-Price

Máš zkušenost s mluvícím pejskem pro kluky Fisher-Price?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení
adel_si  24. lis 2021

Učíme se s pejskem 🐕

Náš malý dostal pejska k Vánocům, když mu bylo 11 měsíců. Pejsek se mu líbil, ale aktivně si s ním začal hrát až o rok později, tedy v necelých 2 letech. Nyní mu jsou skoro 3 a pejsek u nás „jede" každý den. Malý se díky němu naučil barvy, části těla i nějakou tu písničku. :)
  • Snadno ovladatelný i pro děti
  • Spousta zvuků
  • Pěkně namluvené
oliie  25. lis 2021

Pejsek nás baví ❤️

Syn (4 r.) dostal pejska k 1. narozeninám. Chvilku mu trvalo, než se ho naučil sám ovládat, ale potom ho miloval. Znal nazpaměť všechny písničky, naučil se části těla.
Nyní pejska podědila dcerka (15 mes.)a byla to láska na první pohled. Má ho cca od 11 měsíců. Vydrží si s ním dlouho hrát, nejvíc jí baví písničky a tancuje na ně.
Za nás stoprocentní úspěch.
  • Hezký vzhled
  • Roztomilý hlas
  • V češtině
  • Dlouhá výdrž baterie
  • Hodně písniček a povídání
  • Úrovně dle věku
  • Naučí části těla, barvy, abecedu...
ladyladylady  25. lis 2021

Dobrý kamarád

Mluvícího pejska Fisher-Price bych nazvala dobrým kamarádem. Syn ho dostal k 1. narozeninám a od té doby ho provází. Vrací se k němu jako k dobrému kamarádovi, učí se s ním, poslouchá písničky a nepotřebuje k tomu pokaždé dospělého. Myslím, že to tak ještě nějaké roky bude. 🙂
  • Multifunkční - na učení, zábavu, mazlení, hra osamotě i s dospělým.
  • Žádné
krisstina93  25. lis 2021

Pejsek

U nás hojně využívaná hračka, těší se oblibe zatím u obou synů, od půl roku a kolikrát ho vezme na hru jeste šestiletý :D pouštění písniček z pejska je oblíbený večerní rituál před spaním. Já oceňuji, ze je to hračka odolná a mladší syn ho zatím nedokázal nijak poškodit a to je jinak schopný zničit co mu přijde pod ruku :D ještě bude pro další ditko, které čekáme, takže super investice, za slušnou cenu zábava na roky :)
  • Věkové rozpětí
  • Příjemné písničky
  • Odolnost
  • Údržba
  • Nic
katka_dv  29. lis 2021

Když už nějakou zvukovou hračku, tak tuhle

Osobně nemám zvukové hračky, které vydávájí různé melodie, skřeky, nebo pisklavé písníčky ráda, a ze všech takových jsem ihned vytahovala baterky. Pejska jsem nejprve zaregistrovala u kamarádky s jejím malým synem, pak u další kamarádky, a když jsem ho potkala potřetí, tak jsem se o něj začala zajímat a nakonec jsem ho vzala „na milost" a syn ho také dostal. Máme jej od jeho 9 měsíců, teprve uvidíme, jak dlouho ho bude bavit...
  • hraje (učí) písničky, části těla, barvy, ...
  • jednoduché na ovládání i pro malé dítě
  • dětem se opravdu líbí
  • dřívější verze mluvily česky a následně anglicky, nyní již jsou v prodeji pouze pejskové mluvící česky, což mi přijde pro takto malé děti lepší
  • může se stát, že si na procházce, nebo v obchodě budete nevědomky broukat nějakou pejskovu písničku - obvykle to poznáte tak, že se na vás začnou lidé koukat trochu divně