Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Mluvící robot 4 v 1 Fisher-Price

Fisher-Price® Mluvící robot 4-v-1 je přestavitelný parťák na hraní pro miminko se 4 možnostmi hraní a spoustou zábavné hudby, světel a aktivit. Každá z variant robota nabízí vašim drobečkům nové prvky k objevování, ať už díky koulícím se očím, postrkování či zábavnému lezení. Dítě si může hrát a prozkoumávat každého robota samostatně nebo z něj vytvořit jednoho velkého interaktivního kamaráda s originální hudbou, zvuky a frázemi! Díky technologií Smart Stages® se robot přizpůsobí věku vašeho dítěte: 3 úrovně učení Smart Stages® s více než 120 písničkami, zvuky a frázemi o číslech a počítání, abecedě, tvarech, barvách a dalších.

Čtyři hračky v jedné, nabízí hravý a zábavní obsah pro děti od kojence přes batole až po předškoláka (ve věku 6 měsíců až 5 let).

Stisknutím libovolného tlačítka se robot s motorkem vydá vpřed se puštěnou melodií a svítícími světélky. Spousta praktických aktivit pro miminka, která už sedí, například možnost stisknout anténu, otáčet ušima a kymácet hračkou díky základně s chrastícími korálky.

Robot mluví česky, slovensky, polsky, maďarsky a anglicky.
Baterie: 4× C/R14 (jsou součástí balení).

Kde koupím Fisher-Price Mluvícího robota 4 v 1?

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s Mluvícím robotem 4 v 1 Fisher-Price

Máš zkušenost s Mluvícím robotem 4 v 1 Fisher-Price?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení