Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Fisher-Price Mluvící Pejskova Sestřička CZ - pro holčičky

4 zkušenosti

Mezinárodně uznávaná značka Fisher-Price® již více než 80 let vyrábí hračky tak, aby podporovaly vývoj vašich dětí a aby jim přinesly pozitivní emoce spojené s učením a hraním. A nejen jim, ale také vám, rodičům, kteří chtějí pro svá děťátka to nejlepší.

MLUVÍCÍ PEJSKOVA SESTŘIČKA CZ - pro holčičky. Pejskova měkoučká mazlivá sestřička se postará o to, že učení bude vždy jedna velká legrace. Když se dítě svojí kamarádky dotkne, zareaguje pejskova sestřička tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího! Protože se každé dítě vyvíjí různě rychle, podporuje hračka technologii Smart Stages, díky níž můžete zvolit takovou úroveň učení, která je pro vaše děťátko aktuálně nejvhodnější. Vybrat můžete mezi třemi herními úrovněmi. Všechny nabízí pestrý výběr písniček, zvuků a krátkých vět. Hračka rozvíjí jemnou motoriku a dětské smysly.

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s mluvící pejskovou sestřičkou Fisher-Price

Máš zkušenost s mluvící pejskovou sestřičkou Fisher-Price?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
elinka90  25. lis 2021

Milovaná sestřička

Dcera dostala pejskovu sestřičku k narození. Všem jí vřele doporučuji, jelikož to byla oblíbená hračka min. 3 roky a já si ještě do dnes občas prozpěvuji písničky, které Pejskova sestřička zpívala "Hodiny tik ťak tik, myška je rázem v nich....". Děti naučí základní počty, slova a písničky. Cena není přemrštěná, ale odpovídá kvalitě.
  • Interaktivní hračka,
  • kvalitní zpracování,
  • naučné podněty
  • snad jen to že je plyšová a nemůže s dcerou do vany :-D
misha_1989  24. lis 2021

Prima zábava se sestřičkou

Naší dceři jsme pořídili sestřičku úplně k prvním Vánocům moc se me líbí zpracování, a že je krásně hebká jako plyšácek. Se sestřičkou si dcera hraje do teď a to jsou je jí 2,6 roku. Nejvíc se jÍ líbí písničky, ráda s ní zpívá. Je to super hračka. Naučí se barvy, počítat, i ukazovat ouško, tlapičku, atd... Jen světýlko je dost svítivé. Když si s ní hraje večer, musím něčím zakrýt bříško. Za mě super volba.
  • Hebkost
  • Písničky neomrzí
  • Krásný vzhled
  • Snadné ovládání
  • Více naučná hračka
  • Večer dost svítí
lulinkalulu  24. lis 2021

Prostě ji milujeme

Máme dvojčátka. K prvním Vánocům to byla jasná volba. Už to bude rok co holčičku máme a děti ji milují. Museli jsme pořídit i pejska. Celkově bych řekla, že holčička je hezčí. Velice se mi líbí, že to není taková ta hračka na chvíli, ale má více úrovní. Není to hračka která by byla jen blbustka bez nějakého využití. Učí děti od rikanek, písniček, barev a čísel až po poznávání části těla. Hračky od Fisher-Price máme několik a děti je milují. Nehledě na to, že mají super kvalitu a zpracování. Budeme se těšit na další produkty co vyzkoušíme.
  • Zpracování
  • Kvalita
  • Barvy
  • Výukové úrovně
  • Cena
  • Nejde prát
wikki07  24. lis 2021

Ta se bude líbit všem

Pejskovu sestřičku dostala dcera k Vánocům v 5 měsících. Ještě jí sama neovládala, ale ráda pozorovala blikající srdíčko.
Teď nám dělá společníka na cestách autem. Dcera mačká tlačítka, pouští si písničky, plní úkoly a přepíná úrovně.
Podle mě je tato hračka základním vybavením každého dítěte. 😃
  • Dva stupně hlasitosti
  • Příjemný hlas