Fisher-Price Mluvící Pejskova Sestřička CZ - pro holčičky

Mezinárodně uznávaná značka Fisher-Price® již více než 80 let vyrábí hračky tak, aby podporovaly vývoj vašich dětí a aby jim přinesly pozitivní emoce spojené s učením a hraním. A nejen jim, ale také vám, rodičům, kteří chtějí pro svá děťátka to nejlepší.

MLUVÍCÍ PEJSKOVA SESTŘIČKA CZ - pro holčičky. Pejskova měkoučká mazlivá sestřička se postará o to, že učení bude vždy jedna velká legrace. Když se dítě svojí kamarádky dotkne, zareaguje pejskova sestřička tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího! Protože se každé dítě vyvíjí různě rychle, podporuje hračka technologii Smart Stages, díky níž můžete zvolit takovou úroveň učení, která je pro vaše děťátko aktuálně nejvhodnější. Vybrat můžete mezi třemi herními úrovněmi. Všechny nabízí pestrý výběr písniček, zvuků a krátkých vět. Hračka rozvíjí jemnou motoriku a dětské smysly.

Hodnocení a zkušenosti s mluvící pejskovou sestřičkou Fisher-Price

Máš zkušenost s mluvící pejskovou sestřičkou Fisher-Price?
zanetkapetruska  25. lis 2022

Pejskova sestřička

Dcerka pejskovou sestřičku dostala k vánocům když měla 2 roky a hraje si sní do teď, jsou ji 4roky. Je sní tak spokojena že ji bere všude. Je krásná, příjemný materiál. Plno funkci které pomáhá dítěti se rozvíjet. Kdybych měla doporučit určitě by to byla pejskova sestřička. Kamarádka pro všechny malé děti ❤️
mmmmmartinka  23. lis 2022

Plysak

U nas ma velký uspech růžový pejsek,který po zmacknuti tlapek/ousek/bříška hraje spoustu různých písniček .Pejsek ma více úrovni,takze se dá nastavit,aby hrál podle veku dítěte.
  • Mnoho písniček
  • Písničky v českém jazyce
  • Pejsek je moc hezky
  • Neda se prat
sooonix  23. lis 2022

3urovnova hracka

Dcerka dostala fenku cca k prvním narozeninám a hraje si s ní dodnes (jsou ji skoro 3) 😁 fenka je příjemné hebká a krásné barevná. Líbí se mi přepínání úrovni, dcera na to přišla velice brzy a tak si přepíná podle oblíbených písniček. Díky tomu i vím, že opravdu zná barvy a části těla, fenka je dost interaktivní. Jedinou nevýhodu vidím v čištění, protože vyprat jsem se jí fakt neodvážila 😂
  • Více urovni
  • Počítání, části těla, barvy
  • Interaktivni
  • Chytlavé pisnicky
  • Cisteni
veverka.terka  23. lis 2022

Nápaditá hračka

Pro starší dcerku jsme měli pejska a mladší potom dostala sestřičku a moc se jí líbí. Jsou super 3 úrovně,hezké písničky,básničky. Povedená naučná hračka.
  • 2 úrovně hlasitosti
  • 3 úrovně zábavy
  • Sporuzimelne zpívání písniček,říkání basnicek
radkovy  30. zář 2022

Milá psi slečna

Pejskova sestricka je velmi povedená hracka, stejně jako puvodni pejsek.
Ma krásné barvy, hezky se ovládá. Má 3 úrovně, takže je zde oproti pejskovi množství písniček, úkolů...
Rozhodně doporučuji.
  • 3 úrovně - spousta rikanek,písniček a úkolů
michaltrinev  28. zář 2022

Doporucuji

Doporučuji, dceru taky zaujal, už ho má 5let. Pro malého prince který se má brzy narodit jsme teď koupili už dopředu i jejího bratříčka
  • Svítí, zpívá, hraje, krásné povídá, mekoucka, dlouho vydrzi
  • Nevím o nicem
ivcaadveecka  27. zář 2022

Pejskova sestřička

Úžasná hračka od FP, se kterou se zabaví malé děti, které ještě nechápou, co a proč mačkají, až po školkové princezny, které si úmyslně pouští písničky. Je hebká a akorát velká
  • Ideální velikost
  • Spousta funkcí
  • Jednoduše zapamatovatelné písničky a říkanky, kterými se děti naučí třeba čísla nebo abecedu
  • Krásný design
kjajule  27. zář 2022

Úžasný pejsek :-)

Dcerka dostala v půl roce a má jí stále. Jedna z nejoblíbenějších hraček dětství.
  • Jednoduché ovládání
  • Krásné a kvalitní zpracování
  • Měkoučká sestřička vhodná i na spinkání do postýlky.
  • Jednoduché nastavení různých úrovní učení.
luci9082  27. zář 2022

Krásná sestřička

Dcera dostala psí holčičku jako první zvukový dárek k Vánocům, dnes ji je 2,5 roku a stále si s ní hraje, učí se podle ní písničky, barvy i počítat 🙂
  • Designově pěkná hračka
  • Mnoho naučných funkcí
janalov  26. zář 2022

Perfektní kamarádka

Po narození dcery jsme měli hodně hraček po starších dvojčatech, ale po velmi dobré zkušenosti s mluvícím pejskem Fisher-Price, jsme jí pořídili i mluvící pejskovu sestřičku. Stejně jako pejsek má poutavé melodie a zvuky a zaujala dceru od miminka až do teď (1 a 3/4 roku) a myslím, že ji jen tak nepustí.
  • Hodně zvuků a písniček
  • Různé úrovně
  • Snadné ovládání
sarakucova  30. črc 2022

Hracka k pomazleni i zabaveni

Sestricka je u nas uz vic nez 7 let, funguje perfektne, holky si s ni casto hraji, skvela na mazleni, ale take k uceni casti tela a obliceje.
magdule91  15. črc 2022

Krásný plyšák pro rozvoj dítěte

Pejskovu sestřičku dostaly moje neteře, když byly poměrně malinké. Je super, že pejsek mluví, zpívá, počítá.

Nyní čekám miminko já a je to první dárek, co náš malý dostane :)
nikolaex96  19. čer 2022

Oblíbený plyšák

Naše dcera ho dostala když jí bylo půl roku, to z toho rozum neměla, postupem času si ho moc oblíbila, teď ve třech letech se s ním učí zpívat, tancovat, říká barvy, části těla 😊 za mě suprová hračka. Teď často plyšáka pouští čtyřměsíční sestřičce
  • Hezký a roztomilý provedení
  • Hraje nahlas
  • Dá se přepínat podle náročnosti
  • Baterie vydrží dlouho
cervenejablko  15. bře 2022

Milá hračka, co i naučí

Pejskovu sestřičku dostala naše prvorozená, když už byla docela velká, asi ve 2 letech, ale protože měla problém s mluvením, sestřička pro ni byla akorát, pomáhala jí se rozmluvit.
Teď ji má naše nejmladší asi od 3 měsíců, co začala víc vnímat a ta ji zbožňuje. Příjemný hlas, pěkné písničky...
Oceňuji, že se dá přepnout do víc úrovní, má 2 stupně hlasitosti a dobře se mačká.
Uvítala bych možnost vyndat hrací strojek, aby se dala vyprat.
Mmch. Nevím, jak ty nejnovější verze, ale naše, když dlouze stiskneme srdíčko, přehraje všechny písničky. Tuhle skrytou funkci jsem využívala, když byla malá na zemi a já si potřebovala někam na chvilku odběhnout, nebyla pak nervózní, že je sama, když pejska hrála. 🙂
  • Ovládání hlasitosti
  • Více úrovní
  • Lehké ovládání
  • Příjemný design
  • Nedá se vyprat
janinne7  28. únor 2022

Rozvoj dovednosti. Naucny

Skvely darek. Dite krasne zabavi. Ma hezke pisnicky a rikanky a je moc hezky
  • Kreativni
  • Vesely
  • Naucny
mnoukavka  15. únor 2022

Pejskova sestřička jako dárek čekající na povánoční holčičku

Pejskovu sestřičku jsme s manželem pořídili jako dáreček pro naši dcerku, která se měla narodit kolem Vánoc. Nakonec si ji dcerka rozbalila až na Nový rok, ale hned si jí oblíbila. Dnes už není dne, kdy bychom si nepustili písničku, srdíčko, nebo jen tak název časti tělíčka. Naše malá princezna s ní také ráda usíná, nebo pase koníky. Bez této tradiční hračky bychom se už neobešli. Inspirací pro koupi byl pejsek, kterého měla před 15 lety moje malá sestra 😊
  • Roztomilý obličej hračky
  • Měkké tělíčko
  • Svítící srdíčko vždy zaujme pozornost miminka
  • Tradiční hračka, která je na trhu řadu let
  • Více úrovni pro rozvoj psychomotoriky také starších dětí
  • Pejsek je namluven příjemnějším hlasem
  • Nelze prát
kochichak84  26. led 2022

Nejhezčí dar za dobrý skutek ❤

Dcerka dostala darem od cizí paní. Popravdě, dcerku (tehdy 12 měsíců) vůbec neoslovila. Ale jakmile ji zmerčil starší bráška (5 let), tak se pejska stala TOP kámošem a naučila syna zpívat. Bez legrace. Nerad zpíval, nerad říkal básničky. Tady si zalezl do kouta za gauč a pejska jela na plné obrátky a slyšela jsem jak po ní opakuje. Povídal si s ní, tulil se, předváděl mladší sestřičce, kterou to bavilo víc s jeho prezentací. A bylo jedno která úroveň to byla, paradoxně ho nejvíc bavila ta nejmladší. Zabavilo je to oba spolu i na hodinu (jinak ty moje hyper prdoly lítaly jak střely). Líbí se mi více jak pejsek bratříček. I já se k ní tulila, když mi bylo po synovi smutno (byl ve školce). Přežila i pár hození do vany, poslední plavecký hod syn nepřiznal, dal ji sušit a baterky se poškodily a vytekly.😭 Jinak by jela doteď.
  • Barvy
  • Hebký materiál
  • Příjemný hlas (nepřišel mi tak přehnaně juchavý)
  • Zabaví děti všech věkových kategorií (zkoušela i náctiletá neteř)
  • Lze vypnout, takže nehraje při náhodném zaběhnuté
  • Svítí
  • Krásná čeština
  • Odolnost - vydrzela i pád z třetího patra 🤦‍♀️
  • Nemám žádné připomínky
2 lidé považují za užitečné
enidka  25. led 2022

Nesmrtelná hračka

Neuvěřitelné kolik let s námi pejskové sestřička vydržela. Dcera ji dostala v roce a bavila ji ještě do 4. Pak si ji převzal syn a jede u nás denně 😆 opravdu nezničitelná, krásné písně.
Bohužel protipól u nás toho je mobilní telefon od FP ten bohužel vydržel jen půl roku než přestal hrát. Syn ho sice využíval i dál,ale zklamal.
  • Výdrž (pejskova sestřička)
  • Dlouhá životnost
  • Hezké texty a melodie
  • Výdrž (mobil)
elinka90  25. lis 2021

Milovaná sestřička

Dcera dostala pejskovu sestřičku k narození. Všem jí vřele doporučuji, jelikož to byla oblíbená hračka min. 3 roky a já si ještě do dnes občas prozpěvuji písničky, které Pejskova sestřička zpívala "Hodiny tik ťak tik, myška je rázem v nich....". Děti naučí základní počty, slova a písničky. Cena není přemrštěná, ale odpovídá kvalitě.
  • Interaktivní hračka,
  • kvalitní zpracování,
  • naučné podněty
  • snad jen to že je plyšová a nemůže s dcerou do vany :-D
misha_1989  24. lis 2021

Prima zábava se sestřičkou

Naší dceři jsme pořídili sestřičku úplně k prvním Vánocům moc se me líbí zpracování, a že je krásně hebká jako plyšácek. Se sestřičkou si dcera hraje do teď a to jsou je jí 2,6 roku. Nejvíc se jÍ líbí písničky, ráda s ní zpívá. Je to super hračka. Naučí se barvy, počítat, i ukazovat ouško, tlapičku, atd... Jen světýlko je dost svítivé. Když si s ní hraje večer, musím něčím zakrýt bříško. Za mě super volba.
  • Hebkost
  • Písničky neomrzí
  • Krásný vzhled
  • Snadné ovládání
  • Více naučná hračka
  • Večer dost svítí
lulinkalulu  24. lis 2021

Prostě ji milujeme

Máme dvojčátka. K prvním Vánocům to byla jasná volba. Už to bude rok co holčičku máme a děti ji milují. Museli jsme pořídit i pejska. Celkově bych řekla, že holčička je hezčí. Velice se mi líbí, že to není taková ta hračka na chvíli, ale má více úrovní. Není to hračka která by byla jen blbustka bez nějakého využití. Učí děti od rikanek, písniček, barev a čísel až po poznávání části těla. Hračky od Fisher-Price máme několik a děti je milují. Nehledě na to, že mají super kvalitu a zpracování. Budeme se těšit na další produkty co vyzkoušíme.
  • Zpracování
  • Kvalita
  • Barvy
  • Výukové úrovně
  • Cena
  • Nejde prát
wikki07  24. lis 2021

Ta se bude líbit všem

Pejskovu sestřičku dostala dcera k Vánocům v 5 měsících. Ještě jí sama neovládala, ale ráda pozorovala blikající srdíčko.
Teď nám dělá společníka na cestách autem. Dcera mačká tlačítka, pouští si písničky, plní úkoly a přepíná úrovně.
Podle mě je tato hračka základním vybavením každého dítěte. 😃
  • Dva stupně hlasitosti
  • Příjemný hlas