Fisher-Price Prasátko kasička

“Význam hry a hraček je možné vypozorovat z nadšení a radosti dětí, když uchopí první hračku....Když hračky pomáhají batolatům v dosahování prvních úspěchů, nebo když rozvíjejí představivost předškolních dětí.” Právě na základě významu a důležitosti hraček pro rozvoj dětí vznikly oblíbené hračky Fisher-Price, které jsme na Modrém koníku testovali. Svůj nový domov hledaly tyto dvě rozkošné a naučné hračky, které si zamiluje každý malý objevitel.

Prasátko pokladnička

S veselým prasátkem nebude nikdy nuda. Vaše ratolesti naučí počítat od 1 do 10 a zabaví je pomocí 30 různých melodií, zvuků a frází. Díky barevným žetonům, které jsou lehko uchopitelné i pro malé prstíky, si dětičky procvičí jemnou motoriku. Nesmíme zapomenout ani na to, že se prasátko pohybuje a s poskakuje. Po zmáčknutí rypáčku prasátko dokonce chrochtá a vibruje! To se bude vaší ratolesti určitě líbit.

Jak se Prasátko od Fisher-Price líbilo testujícím na Modrém koníku:

Hodnocení a zkušenosti s kasičkou Prasátkem Fisher-Price

Máš zkušenost s kasičkou Prasátkem Fisher-Price?

Fisher-Price Pokladna

elinka90  27. lis 2022

Pokladna je super hracka

Jelikoz dcera miluje nakupovani a je naprosto unesena z toho, kdyz jsme u pokladny, tak jsme se ji rozhodli poridit pokladnu Fisher-Price. Od te doby co ji dostala si s ni hraje kazdy den. Je opravdu vymakana do detailu a i barevne provedeni deti zaujme. Pokladnu velmi doporucuji. 🙂

Fisher-Price Doktorský set s taškou

klpoiu  23. lis 2022

Zdraví za každou cenu

Tenhle doktorsky set syn dostal k narozeninám. A musím říct,že to byla trefa do cerneho. Všichni jsme díky němu zdravý jako řípy. Všechny nás řádne vyšetřuje a následně uzdravuje. Sada je celkem bytelná. Vydrží i nešikovne malé ručičky.
pe_tu_ss_ka  28. zář 2022

Krásná hračka pro malé i velké

Prasátko dostal nás syn, vyhrál si s ním opravdu dlouho, ještě teď téměř ve 4 letech s ním počítá. Nyní si s ním hraje dcera, krásně ho už umí nakrmit, vrtí se s ním, když začne vibrovat.
  • Rozvíjí jemnou motoriku.
  • Učí počítat.
  • Učí protiklady.
  • Mince jsou velké a dobře se dětem drží.
  • Dvě hlasitosti.
  • Byla by skvělá funkce rozlišení barev mincí nebo čísel dle barev mincí.
  • Jinak jsme za ty roky užívání nepřišli na žádné nevýhody.
janousekzhk  19. srp 2022

Skvělá hračka

Dcera ho dostala k Ježíškovi, když jí byl rok. Hrála si s ní i v té době tříletá. Dneska si s ní vyhraje synovec ( rok a půl).Za mě nejlepší hráčka od FP,co máme.
  • 1) melodie jsou vtipné a poučné
  • 2) vibruje i hraje
  • 3) dítě si s ním dlouho vyhraje ( jak roční,tak i tříleté)
  • nic
sarkabl  27. únor 2022

Prasatko FP

Prasátko je moc hezké, vibruje, chrochtá, komentuje zavření / otevření dvířek. Výborná hračka na procvičení jemně motoriky při vkládání mincí, které prasátko počítá. Syn nejraději mačká na rypáček, když prasatko kýchne. Líbí se mi i to, že na každé minci je číslo, např. 9 a u toho devět trojúhelníčků, takže dítě může ještě počítat na minci :-)
  • Počítání
  • Regulování hlasitosti
  • Hezky zpracované mince
  • Nenašli jsme
2 lidé považují za užitečné
yenefer1  18. únor 2022

Oblíbená hračka

Ač má dcera už 3 roky, tak prasátko je u nás stále oblíbené a zakázala mi ho uklidit spolu s "hračkami pro maminka". Má 10 mincí, hraje několik písniček, při házení mincí dovnitř počítá od 1 do 10 a nejvíc se dceři líbí, jak se po zmáčknutí čumáčku třese 😀.
smekalovamo  15. únor 2022

Kasička prasátko

Tuhle hračku doma nemáme ale recenzi na ní napsat mohu,jelikož tuhle hračku má doma moje nejlepší kamarádka. Navštěvujem ji dost často. Má 2 leté dítě stejně jako já a mohu říct,že vždy když k ní dorazíme, moje dcera už šmejdí po pokojíku a hledá tohle to prasátko. Šíleně si tuhle hračku za tu dobu oblíbila. A opravdu vždy si tohle prasátko najde a hraje si s tím furt dokola. Vydrží u toho dost dlouho a my s kámoškou tak máme čas na dobré kafíčko a trošku toho pokecu 😀Domů prasátko z tohoto důvodu pořizovat nebudu,jelikož by dceru doma určitě po čase omrzelo a my tak přišly o tu chvíli klidu 😀
  • Pěkně zpracovaná hračka
  • Dostatečně velké penízky ( dítěti se dobře drží v rukou )
  • Hezké říkanky
  • Nenašla jsem.
bertoldina  27. led 2022

Pro kojence, batole i předškoláka

Výborná hračka, která vydrží dlouho. Nejprve na procvičování jemné motoriky, později jako pomůcka pri hře na obchod a procvičování barev. Hračka je zvuková.
  • Hračka na několik let
  • procvičování motoriky
  • procvičování barev
petulaam  25. led 2022

Prasátko

Prasátko jsme synovi pořídili v jeho 6ti měsících a používá jej dodnes (2,5 roků). Ze začátku se naučil mačkat čumáček, kdy následně začne prasátko vydávat zvuky a vibrovat. Později si procvičoval vhazování mincí a otevírání dvířek. Nyní se učí počítání do 10. Občas se stane, že je pokladnička garáží pro autíčka. Prasátko má příjemné melodie, které neomrzí a taky je zde možnost nastavení hlasitosti. Když k nám přijdou kamarádi od syna na návštěvu, tak je to jedna z nejoblíbenějších hraček. Jsem ráda, že jsme stihli pořídit, nyní je již těžce k sehnání.
  • Zvuková hračka
  • Možnost nastavení hlasitosti
  • Pěkné říkanky
  • Velké penízky
  • Lehce ovladatelné
  • Momentální nedostupnost (chtěla jsem pořídit jako dárek)
petul89  18. pro 2021

Prasatko

Ac prasatko je tezko k sehnani tak po nem vsichni sili. My sehnali a jsem rada ze jej mame. Ma dve hlasitosti zvuku a deti nauci pocitat do 10 a k tomu jeste pri spravnem vhazovani zachrochta a zavibruje 😊 jednoducha ale skvela hracka
  • Dve hlasitosti
  • Originalita
  • Dostupnost produktu
wikki07  24. lis 2021

Počítající prasátko

K prasátku patří deset velkých barevných mincí, na kterých se dcera učila barvy. Při vhazování korunek do prasátka si příjemně procvičila jemnou motoriku a odměnou jí je promluvení prasátka. Po napočítání do deseti zahraje písničku. Ozvučená jsou i dvířka. Velké překvapení čeká dítě po stisknutí čumáčku. Vydá zvuk a zavybruje, na rovném povrchu se točí dokola.
  • Dva stupně hlasitosti
  • Robustní provedení