Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Fisher-Price Prasátko kasička

    1 zkušenost

“Význam hry a hraček je možné vypozorovat z nadšení a radosti dětí, když uchopí první hračku....Když hračky pomáhají batolatům v dosahování prvních úspěchů, nebo když rozvíjejí představivost předškolních dětí.” Právě na základě významu a důležitosti hraček pro rozvoj dětí vznikly oblíbené hračky Fisher-Price, které jsme na Modrém koníku testovali. Svůj nový domov hledaly tyto dvě rozkošné a naučné hračky, které si zamiluje každý malý objevitel.

Prasátko pokladnička

S veselým prasátkem nebude nikdy nuda. Vaše ratolesti naučí počítat od 1 do 10 a zabaví je pomocí 30 různých melodií, zvuků a frází. Díky barevným žetonům, které jsou lehko uchopitelné i pro malé prstíky, si dětičky procvičí jemnou motoriku. Nesmíme zapomenout ani na to, že se prasátko pohybuje a s poskakuje. Po zmáčknutí rypáčku prasátko dokonce chrochtá a vibruje! To se bude vaší ratolesti určitě líbit.Jak se Prasátko od Fisher-Price líbilo testujícím na Modrém koníku:

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s kasičkou Prasátkem Fisher-Price

Máš zkušenost s kasičkou Prasátkem Fisher-Price?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení
wikki07  24. lis 2021

Počítající prasátko

K prasátku patří deset velkých barevných mincí, na kterých se dcera učila barvy. Při vhazování korunek do prasátka si příjemně procvičila jemnou motoriku a odměnou jí je promluvení prasátka. Po napočítání do deseti zahraje písničku. Ozvučená jsou i dvířka. Velké překvapení čeká dítě po stisknutí čumáčku. Vydá zvuk a zavybruje, na rovném povrchu se točí dokola.
  • Dva stupně hlasitosti
  • Robustní provedení
  • Nejdou vypnout vybrace
0 poděkování