Pejskovo chodítko Fisher-Price

1 zkušenost

Pojďme se projít, zlato! Učte se s chodítkem Smart Stages™ štěňátkem – dokonalým kamarádem pro vaše rostoucí dítě, který nabízí vzrušující praktické aktivity pro malé sedící děti a spoustu povzbuzujících frází a podpory pro tyto první malé kroky. Jak děti rostou a chodí, štěně jim představí abecedu, tvary, barvy, počítání a dokonce i anglická slova!
Smart Stages nabízí 3 fáze hravého učení:

• Nauka: Hravé písničky a fráze seznámí vaše dítě, mimo jiné, s abecedou, barvami, čísly a anglickými slovy!
  • Hrubá motorika: Velký trénink pro malé svaly, když malé děti sedí, natahují se a interagují s aktivitami a pak se zvedají, aby se postavili, a kráčejí za chodítkem.
  • Zvědavost a údiv: Když děti objevují, jak aktivovat hudbu a fráze stisknutím tlačítek nebo posunutím chodítka, vidí, že jejich činy mohou vyvolat zábavné věci – ano, to je příčina a účinek!
  • Mluví slovensky, česky, polsky, maďarsky a anglicky.
  • Nastavení jazyka: Pro výběr jazyka stiskněte tlačítko s označením zeměkoule, držte 4 sekundy a vyberte jazyk.
  • Baterie: 2× AA (nejsou součástí balení).
  • Vhodné pro děti od 6 měsíců.

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s pejskovým chodítkem Fisher-Price

Máš zkušenost s pejskovým chodítkem Fisher-Price?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
kochichak84  18. pro 2021

Hračka kterou milujete a zároveň proklínáte ❤

Pejskovo chodítko nám bylo zapůjčeno kamarádkou, která si ho schovává pro druhé dítko. Dcerka kolem něj zpočátku jen "chodila" po 4 a bála se. Vadily ji ty cvakave zvuky, když se něco aktivovalo - otočení kolečkem, kuličkou, jak to bylo hlasité. Poté se osmělila a začala opatrně pootáčet kuličkou, točit (já tomu říkám starý telefon), otáčet "stranky", zjistila že to mluví - to byl docela šok 🤣 Nelíbil se ji smích a to chichotamání, chtěla takové to juchavé mluvení - načež se rozesmála, když jsem tak začla někdy mluvit i já (na to pozor, pro děti návykové, pro rodiče na Chocholouška 🤣). Líbí se mi že to vydává zvuk i když s tím jezdí, takže já si v klidu v kuchyni vařila a dcerka trajdala po chodbě tam a zpátky a zabavila se. Když se unavila, sedla si do kuchyně na zem na deku a pouštěla si povídání a melodie. Syn si ho občas půjčí a dělá že je to vysavač. Za mě mohu doporučit. Je to nesmrtelná a vděčná hračka.
  • Bytelnost
  • Barevnost
  • Rozmanitost úkonů
  • Veselý a čistý zvuk (ne jak hračky s ozvěnou bude tržnice)
  • Možnost regulace zvuku
  • "Nežere" tak rychle baterky jak jiné hračky
  • Dítě se s tím i postaví (není nutnost aretace)
  • Negativa na hračce nevidím - jen při několikahodinové hře iz to fakt leze krkem, ale to snad každá zvuková hračka 🤣
1 člověk považuje za užitečné