Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Fisher-Price Beatbo CZ

    2 zkušenosti

Mezinárodně uznávaná značka Fisher-Price® již více než 80 let vyrábí hračky tak, aby podporovaly vývoj vašich dětí a aby jim přinesly pozitivní emoce spojené s učením a hraním. A nejen jim, ale také vám, rodičům, kteří chtějí pro svá děťátka to nejlepší.

BEATBO CZ - připravte se na parádní taneční párty. Stiskněte BeatBo kamarádovi jeho pestrobarevné svítící bříško, nebo jakékoliv ze tří tlačítek na jeho nožičkách a užijte si spolu spoustu zábavy. BeatBo má v zásobě mnoho veselých písniček, výukový program a parádní taneční styl. Tento veselý kamarád umí dokonce nahrávat krátký text a přetvořit ho v úžasnou písničku. Hračka rozvíjí hrubou a jemnou motoriku dětí. Hudba, písničky, fráze, barevná světýlka a jasné barvy stimulují dětské smysly.

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s Beatbo Fisher-Price

Máš zkušenost s Beatbo Fisher-Price?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
wikki07  24. lis 2021

Robot nebo ufoun?

Jednou mu říkáme tak, jindy onak, každopádně, je to hodně veselá hračka. Při hraní písniček tančí a divoce bliká. Hraje i písničky, které vyzívají děti k pohybu a tanci. Jedno ze tlačítek umožňuje nahrání krátkého záznamu a poté přehraje jako skladbu. Náš Beatbo už několikrát spadl na zem, dcera se po něm prošla a stále funguje.
  • Dva stupně hlasitosti
  • Veselý a barevný
  • Příjemný hlas
  • Rychlejší spotřeba baterií (ale žádná tragédie)
0 poděkování
anettkah  24. lis 2021

Tancujeme s Beatbo

Beatbo je skvělý parťák pro nejmenší. Syn ho dostal cca v roce. V té době miloval, jak svítí, ťahal ho za tykadla a ruce, zkoušel mačkať tlačítka. Teď po roce ho ale stále baví, což u mnohých hráček říct nelze. Tancuje s ním a sám si nahrává svoji písničku tím, že do něj mluví. Už to není náhodné mačkání tlačítek, ale reálný výběr konkrétní písničky. Právě v tom je Beatbo skvělý! Roste se svým parťákem. Je na něm tolik možností, jak zaujmout, že si s ním vyhrají děti v různém věku. A jeho potenciál vidím i minimálně v ďalším roce!
Plus dávám vizuálnímu provedení. Tykadla a ruce jsou textilní, zbytek plášť. Bříško má texturu a hraje všemi barvami. Krásně svítí ve tmě.
(2 fotky)
  • Vizuální provedení - barvy, struktury, dva druhy materiálu
  • Velké množství písniček
  • Možnost se aktivně zapojit
  • Svítí různobarevné
  • Hůř srozumitelná vlastní nahrávka
0 poděkování