Fisher-Price akční kostky

S akčními kostkami si vaše děťátko užije spoustu zábavy a legrace. Na straně kostek jsou různé hry jako učení písmenek a čisel nebo hra na jukanou. V modré akční kostce se protáčí malý bubínek, v červené je otáčivá kulička s malými kuličkami uvnitř a žlutá kostka je klikací.

Vlastnosti:

• Hra s aktivními kostkami zlepšuje jemnou motoriku a koordinaci zraku s pohyby rukou.
  • Zábavná hra se spustí stisknutím horní strany každé z kostek.
  • Vaše miminko může všechny akční kostičky naskládat na sebe, jednoduchým stisknutím spustit zábavnou hru na každé z nich a pak už jen sledovat, co se na které děje.
  • Tuhle hru si děťátko zamiluje a vy společně s ním, protože uvidíte, jak moc ho to baví a kolik při ní zažije legrace.
  • Kvalitní odolné plastové zpracování.
  • Rozměry balení:18,5 × 20,5 × 10,5 cm.
  • Vhodné pro děti od 6 měsíců.
Kde koupím Fisher-Price akční kostky?

Hodnocení a zkušenosti s Fisher-Price akčními kostkami

Máš zkušenost s Fisher-Price akčními kostkami?
j83  8. pro 2022

Interaktivní kostky

Měl je syn a teď jsem je vytáhla pro dceru, nutno podotknout, že jim nic není, takže jedno plus -jsou "nerobitné" :) jsou vymyšlené celkem důmyslně, že děti objevují postupně další a další možnosti podle věku a dovedností od zkoumání a okousávání, přes stavění, až po šoupátka.
Díky vypouklině jdou i malým dětem dobře na sebe a jen tak nespadnou. Rozvíjí motoriku, zaujmou a zabaví.
Pro půl roku jsou dost těžké a tvrdé, takže nejsou na hraní na zádech ale jen na bříšku
  • rozvíjí motoriku
  • barevné
  • nerozbitné
  • děti je zkoumají postupně, vydrží dlouho, neomrzí
  • pro nejmenší těžší
sorella88  23. lis 2022

Nerozbitné výukové kostky

Tyto kostky dostala dcera k půl roku nyní ji je 3a půl a stále si s nimi občas hraje, ale nejvíce je teď využívá 15mesicni syn a pak budou čekat na nejmladší dceru . Tyto kostky rozvíjí motoriku, zabaví děti a starší dcera
Se podle nich učila barvy.
  • - nerozbytné
  • - interaktivni
  • - rozvíjí motoriku a predstavivost
denisaplchova  23. lis 2022

Super Kostky

Tyto kostky dostal syn když plní bylo půl roku a denně si sněmi hrál. Naučil se je rychlé skládat na sebe, procvičoval motoriku a později jsme začali i stimto procvičovat čísla a písmena. Zabaví i naučí. A nyní čekají na mladší dcerku.
veroniquecz  27. říj 2022

Stále baví :)

Tyto kostičky měla už starší dcera, která už je v současné době školačka. Nyní jsem je vyndala i pro naši mladší a radost byla veliká. Největší zábava je samozřejmě stavět a bourat a zkoumat jak fungují všechny společně. Také zaujaly obrázky. Za mě rozhodně tuto hračku doporučuji.
  • “Nezničitelná” hračka, vydrží pro několik dětí
  • Veselý design
  • Lehké stavění, drží na sobě
  • Pro rodiče snadná údržba
sanoela  26. říj 2022

Akční kostky

Hrací kostky jsou u nás stále v permanenci, vyhraje si s nimi jak 2,5leta tak i 8mesicni syn a každý svým způsobem. I mě se líbí, jak se poskládají na sebe a pak se vše postupně to i a cvaka😁
dasinaa  25. říj 2022

Akční kostky

Kostky nás nezaujaly, leží v krabici, ani mě, ani děti
hannicka32  30. zář 2022

Akční kostičky

Dcerka dostala v necelém půl roce. Nejdříve si je jen prohlížela a pásla koníky na bříšku, později zkoumala, cucala a objevovala co vše umí. Mají hodně zajímavých a zábavných prvků. V roce z nich ráda stavěla věž a bourala. Ještě teď, ve dvou letech, je ráda vytáhne, postaví na sebe a mačká horní čudlík, aby se všechny prvky rozpohybovaly. Krásná, zábavná a nezničitelná hračka. Ráda doporučuji :)
  • Veselé barvy
  • Velikost kosetek
  • Mnohu zábavných prvků ke zkoumání
  • Postaví se z nich komín
  • Nerozbitné
zdenka1122  27. zář 2022

Akční kostky

Tyto kostky jsou super, skvěle propracované a vymyšlené, každá stránka kostky dítě učí a nabádá k objevování dalších prvků. Máme starší verzi, syn je dostal k Vánocům cca před 4 lety, teď si s nimi hraje i dvouletá dcerka.
  • Hezky propracované, naučné.
kochichak84  26. zář 2022

Perfektní hračka pro všechny děti

Dostali jsme jako dárek k Ježíšku a dcerka nadšená. V té době jelo u nás točení kuličkami a odklapeni okének, takže tohle byl hit. Sterkaji, točí se, dají se stavět a ne jen tak, ale musí se vykoumat jak. Na návštěvu, kde nemají děti, to byla super kompaktní hračka.
  • Začátky počítání - viz číslice a skládání ve správném pořadí
  • Multifunkční a kompaktní - více hraček v jedné
  • Krásné barvy
  • Odolné (kostka přežila i pár z třetího patra)
  • Žádné!
katakubova  19. srp 2022

Nezničitelné zábavné kostky

Kostky jsem koupila pro malého syna od jiné maminky. Malý syn si s nimi hodně rád hrál a stavěl věž a boural atd. Jsou vážně kvalitní, mají krásné barvy a různá posuvná okénka nebo točící kuličku, jen tak se nerozpadnou. Jen pozor na děti občas s kostkama hází a může vzniknout i boule.
  • Krásné barvy
  • Různá okénka a obrázky
  • Dítě se zabaví
  • Dítě procvičuje jemnou motoriku
  • Jsou téměř nezničitelné
  • Jsou dost tvrdé a živější děti se musí při hře hlídat nejen kuli boulím 😉😁
marketka_m  15. črc 2022

Kostky

Kostky pro nase nejmensi deti jsou skvele. Broucek si s nimi rad hraje,bavi ho to! Doporucuji.
zdeni20  20. čer 2022

Pěkná hračka, ale pozor

Je to pěkná hračka. Kostky mají na sobě soustu prvků. Synovce moc bavilo zkoumat jednotlivé strany nebo stavět z kostek věž. Jednotlivé kostky jsou ale docela těžké a tvrdé. Když už byl synovec větší, začal s kostkami házet a to jsem pak měla celkem strach, co rozbije nebo že s nimi ublíží sourozenci, což se taky párkrát stalo. Je nutné při hraní s touto hračkou děti hlídat.
  • hezky barevné
  • hodně učících prvků
  • kostky jsou docela těžké a tvrdé - nebezpeční zranění
2 lidé považují za užitečné
pexi  27. únor 2022

Interaktivní zábava pro zvědavé dětičky

Kostky máme už pro druhé miminko a opět slaví úspěch. Diky tomu, že nyní jsme je nabídli miminku mnohem dříve, je krásně vidět, jak jejich funkce objevují postupně. Od prohlížení, přes zkoumání, co umí, až po stavení na sebe a jejich vzájemnou interakci. Zatím u nás přežily dvě děti a stále vypadají jako nové. Hračku doporučuji.
  • Interaktivní hračka
  • Odolnost