Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Fisher-Price Lezeme s liškou

    2 zkušenosti

“Význam hry a hraček je možné vypozorovat z nadšení a radosti dětí, když uchopí první hračku....Když hračky pomáhají batolatům v dosahování prvních úspěchů, nebo když rozvíjejí představivost předškolních dětí.” Právě na základě významu a důležitosti hraček pro rozvoj dětí vznikly oblíbené hračky Fisher-Price, které jsme na Modrém koníku testovali. Svůj nový domov hledaly tyto dvě rozkošné a naučné hračky, které si zamiluje každý malý objevitel.

Lezeme s liškou

Představujeme vám lišku, se kterou se spřátelí každé malé děťátko. Díky více než 45 melodiím a zvukům se postará o pořádnou dávku hudební zábavy. Dětičky určitě ocení její šustící ocásek, měkoučkou texturu a barevná světýlka. Díky široké nabídce funkcí hravou formou rozvíjí zrakové, sluchové a hmatové smysly.

Dětičky skutečně rostou jako z vody a vyvíjejí se ze dne na den. I na to je ale kamarádka liška připravená. Díky změně režimu se liška rozhýbe a svým pohybem motivuje vaše děťátko k pohybu a nabídne mu tak další level zábavy a možnosti rozvoje.Recenze z testování maminek z Modrého koníka:

Nové články

Hodnocení a zkušenosti s hračkou Lezeme s liškou od Fisher-Price

Máš zkušenost s hračkou Lezeme s liškou od Fisher-Price?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
Nejnovější hodnocení
trpaslicek19  24. lis 2021

Lištička

Moc hezká liška 🦊 z plastu a plyše. Učí děti lézt, ale u nás se moc neujala. Malý se jí totiž bál. Je hodně hlučná a nedá se ztišit. Jezdí rovně nebo se točí kolem své osy. Překoná malou překážku jako třeba zvýšený koberec. Aktivním dětem, které se nebojí úplně všeho se bude líbit.
0 poděkování
priefi  24. lis 2021

Lezeme s liškou nám dělá společnost už víc jak 2 roky

Mladší syn se hračky nebál, byl nadšený. Máme i jiné podobné hračky jiných značek a těch se děti ze začátku bály. Liška má krásné melodie a zaujme jak ty nejmenší, tak i ty starší. Nechodce podporuje k lezení, začínající chodce ke chození.
  • šustící a mačkací části
  • hezké melodie
  • dítě se hračky nebojí
  • přežije i pády ze stolu.
  • po čase jde slyšet jezdící kolečka, ale to může být důsledek nesčetných pádu ze stolu, kdy syna extrémně baví lišku dát na stůl a koukat jak dobrovolně hupsne dolů 🙈
0 poděkování