MEGA BLOKS Mega - Kostky v plastovém vaku

Kostky pro děti od jednoho roku uložené v igelitové tašce. Kostky se skládají jedna do druhé a lze je libovolně kombinovat, což u dětí podporuje tvořivost a zároveň cvičí motoriku jejich ručiček.

Po skončení hraní je lze snadno schovat zpět do tašky.

• Vhodné pro děti od 1 roku.
  • Balení obsahuje 60 kostek.

Jednotlivé řady stavebnice Megabloks jsou vzájemně kompatibilní a vytvářejí tak ucelenou kolekci stavebnice navzájem na sebe navazující.

Hodnocení a zkušenosti s kostkami v palstovém vaku MEGA BLOKS Mega

Máš zkušenost s kostkami v palstovém vaku MEGA BLOKS Mega?
haha_ja  24. lis 2022

Vhodné pro malé i větší

Kupovali jsme synovi v jednom roce a postupně doplňujeme dalšími sadami. Vyhraje si s nimi roční syn, ale i 4 letá dcerka a dokonce občas se připojí i 7 letý syn. Kostky jsou bytelné, hodně toho vydrží, dětem se s nimi dobře manipuluje. Jedinou nevýhodou je, že časem už nedrží tak pevně jako na začátku.
Celkově hračku hodnotím kladně.
  • vyhrají si s ní nejen roční děti, ale i předškoláci
  • bytelné kvalitní kostky
  • časem už nedrží tak pevně jako na začátku
kacka1994  28. říj 2022

Pěkné, ale nedostatek komponentů

Syn je dostal, když už měl spoustu kostek Lego Dupla, kde je mnohem více komponentů, takže ho Mega Blocks moc nezajalo ;) Sem tam z toho stavíme garáže pro autíčka, ale poslední dobou jsou spíš ve skříni. Jinak mi přijdou megablocks fajn pro malé děti okolo roku, kvalitní, hezké... nicméně srovnat s nabídkou lega se to dle mě nedá :)
  • Lehce se skládají i malým dětem
  • Vypadají kvalitně
  • Málo variant dalších stavebnic a komponentů
zuzurox  27. říj 2022

Mega bloks

Hraje si s něma šestiletá i rok a půl starý syn, dobře se drží a hází:) i malý s něma dokáže hezky stavět. Vděčná hračka.
  • Lehké
  • Dobře se drží
  • Zábava pro širokou věkovou kategorii
ele_nka  25. říj 2022

Stálý společník

Kostky už jsem několikrát chtěla poslat dál, děti si hrají už i s velkým legem. Ovšem mají je tak rádi, že mám zákaz.
  • Lehce se staví i malým dětem
  • Dobře drží u sebe
  • Jednoduchá údržba
denski24  23. srp 2022

Kostky

Top produkt. Kvalitní kostky. Vyhraje si snima i 4 leták
  • Ideální tvar pro dětské ručičky
  • Čučavé barvy
  • Lehce se skládají
  • Lehce jdou rozpojit
petulles  15. črc 2022

Mega kostky 🙂

Mega bloks jsme kupovali dceři kolem 1 roku a i teď ve skoro 4 letech si s tím občas pohraje. Ale nejvíc hraní s nimi bylo kolem toho 1,5-3 roku 🙂 Kostky jdou různě skládat a dítě si podle fantazie může postavit cokoliv. U nás nejvíc frčely obří komíny 🙃 Kostky jsou kvalitní a hezky barevné, nemám co vytknout.
  • Kvalitní
  • Barevné
bessinka  7. črc 2022

Hit i teď ve 3letech

Kostky má syn od roka. Nejdřív stavěl jen na sebe a dělal komín, pak ho jednu dobu nezajímaly vůbec, ale teď je už tak rok bere do ruky často a staví mosty nad koleje,domy, nakládá je do aut a tak. Jsou to opravdu fajn kostky a syn si s nimi hodně vyhrál a určitě ještě vyhraje.
  • Kvalitní plast-neodlamují se
  • Hezké barvy
  • Dostatečné množství na stavění menších staveb
sherryel  5. črc 2022

Mega bloky

U nás v jednu dobu největší hit. Máme doma tři balení a u každé babičky jedno velké balení. Když už dvoletaka nebaví stavět věže a stavby, děláme garáže pro auta, zvířátka atd.

Za chvilku podědí i naše dvojčata a určitě využijeme dál. Už mají svou sadu která obsahuje růžové a fialové ☺️.
  • Lehká manipulace pro děti
  • Stavění věží děti moc baví
  • Oplachovatelné
  • Barevné provedení
adelitaaa  20. čer 2022

Nezaujalo

Kostky jsou super, děti bohužel nezaujaly. Zkoušeli jsme stavět zvířátky i různé tvary, ale pro starší je lepší malé lego a mladší je jen ožužlává.
  • Pevné
  • Krásně barevné
  • Snadná manipulace
  • Dcery nezaujaly
nicedaisy  20. čer 2022

"Mega Lego" 😁

Mega bloks kostičky jsem objevila úplnou náhodou v regálu se slevou (asi doprodej zasob), moc se mi líbily,cena poloviční a blížily se dceřiny první narozeniny, takže putovaly do košíku. Zjistili jsme, že kostky jsou mega super a koupili jsme časem další sadu a další sadu 😂. Už je nemáme ani v originálním balení, máme vše v obrovském boxu. Nicméně balení je skvěle vymyšlené, praktické. Občas do něj dám pár kostek a beru je sebou k babi,ven k vodě a i na dovolenou s námi jely 👍. Paráda a děti se zabaví. Máme už i sadu s obrázky,domeckem a autem (sehnala jsem na bazaru). Dceři už je 9,kostky zdědil syn a člověk by řekl, že jsou nové. Stavění baví mladšího, starší i nás dospělé. Začínáme trénovat pomocí kostek základní barvy, takhle pomocí hry to syna baví. Kostky nejsou ostré, jsou opravdu velké (takže se menším dětem krásně drží), lehce na sebe pasují, dobře drží a zároveň se dají lehce rozpojit. Joooo a jsou tak velké, že na ně mockrát nešlápnete 😁 a když už,tak to bolí mnohem míň než šlápnout na lego 😂. Takže za nás super hračka pro kluky a holky, malé i větší
  • Velikost
  • Odolnost
  • Možnost dokoupení různých sad
  • Praktické balení (opravdu velmi praktické)
  • Pěkné barvy
  • Rozvíjí jemnou motoriku a představivost
katykubinova  24. kvě 2022

Vydrží dlouho

Mám tři děti a dědí se z jednoho na druhého a hrají si všichni, i starší se zabaví...
  • Kreativní hračka
  • Nezničitelné, jsou opravdu bytelné, stavíme židle, domy a vydrží i sednutí...
  • Jedno balení je pro více dětí málo
llidduss  23. kvě 2022

Ve školičce super.

Máme je v naší "školičce", kde máme děti od cca 2let do věku předškolního. Kostky baví všechny. Hezky do sebe pasují a dobře drží.
  • Hezké barvy
  • Dobře drží
  • Hezky pasují
  • Snadná údržba
  • Dobře se dětem drží
  • Malé balení
katykubinova  23. dub 2022

Několik balení a je pro všechny

Všichni tři moji synové milovali a nejstarší i ve 13ti letech miluje:-) říká, že ví, jak si tím hrál, když si občas hraje s malým bráškou 😁😁😁 a je to jedna z mála hraček, u které nerepra a poslušně malého brášku zaměstnává. Máme několik sad, mraky a baví neustále. Hlavně už staví celé skrýše, do kterých vlezou. Ale u babi máme jednu sadu a i ta stačí...
anicka278  16. bře 2022

Rozhodně nesmí doma chybět

Mega Blocks je úžasný v tom, že je kompatibilní, a proto se dá vytvářet nespočet různých variant a rozvíjet tak svou fantazii a prostorovou orientaci. Zapojit číslovky, barvy nebo třeba zvířátka při hraní je jen velké plus. Je vhodná především pro malé stavitele díky tvaru a velikosti kostek. Úchop a manipulace je snadnější, ale to neznamená, že si větší nepohrají ba naopak :). Rozhodně doporučuji pro první stavby.
  • Velikost a manipulace
  • Rozmanitost
  • Pevný materiál
  • Kompatibilnost
agneslili  28. únor 2022

Nejoblíbenější hráčka

U nás doma jsou kostky nejoblíbenější hračkou 🥰...dcera si s nimi hraje každý den. Máme doma plnou velkou krybici různých druhů 😅 staví z nich věže, zvířatka, domečky no její představivosti se meze nekladou. Super je že v tomto obalu si je můžeme vzít kamkoliv hlavně babičkám a dědečkům na víkend. Nemůžu si je vynachválit 🥰už jsme i na ně párkrát šlápli a nic se jim nestalo 😅
  • Cestovní balení
  • Podporuje představivost
  • Možnost dokoupení různých druhů
  • Pro velké i malé
  • Odolnost
  • Skladnost
drobnix  28. únor 2022

Takové maxi lego

Tuto hračku jsme poznali v herničce, kam jsme chodili se synem na kroužek, Strašně se mu to líbilo a lehce se mu to skládá - je to takové maxi lego:) Museli jsme pořídit domu. Doporučuji všem pro rozvoj a učení barviček.
  • snadná manipulace
yenefer1  18. únor 2022

Oblíbené kostky

Krásně zpracované kostky, mám je moc ráda a dcera si s nimi moc ráda hraje u babičky. A vyhraje si s nimi i tatínek a to je nejvíc super 😀
  • Variabilní
  • Vhodné pro nejmenší děti, ale vyhrají si s ní i velké děti, takže vydrží dlouho
kochichak84  15. únor 2022

Bezpečná zábava na mnoho způsobů

Tyto kostky jsme dostali darem jak se narodil syn. Můžu říct že po 6 letech krutého zacházení (hryzani, myčka, valchovani odrazedlem...) stále drží a vypadají téměř nedotčené. Líbí se mi oblé hrany, nejsou ostré, dobře drží a dobře se drží a mají obrovskou variabilitu hraní. Dříve je syn stavěl do věží, pak je měl jako "hrnečky", pár jich bylo i na písku jako formičky, teď je převáží bagrem jako binec, dokonce je použil i jako kelímek na vodu na barvičky (ale bez mého vědomí).Dcerku bohužel stavení moc nebaví, takže je přehazuje z krabice do krabice, občas vrstvi a sype do nich mini piškoty. Toto je nesmrtelná hračka!
  • Velikost
  • Pevnost
  • Variabilita hraní
  • Oblé hrany
  • Obal
janule0123  14. únor 2022

Spokojenost … univerzální

Kolem roku spojovala dvě kostky k sobě nějaký dvoudílný zvířátka .. teď staví veze .. vyhraje si i Tatinek se složitějšími stavbami… baví ji i příslušenství .. housenka tahaci .. vyjizdi kostky nahoru a dolu a má příjemnou hudbu, s kufrikem cestovním taky rada drandi .. slona megabloks taky prohání .. dá se do nej schovat nějaký kostky a nebo stavět na krabičce jako podklad … pořad se něco dokupuje… 😎
  • Univerzální
  • Kreativní
  • Pro malé i velké 😂
  • Možnost dokoupeni všeho možného
  • Vzhledem k tomu, ze možnosti na dokoupeni jsou velké … zabírá to už hodně mista
peacev  14. únor 2022

Super první stavebnice

Koupila jsem dceři jako úplně první stavebnici k 1. narozeninám a měla velký úspěch, teď má 4 roky a pořád ještě občas vytáhneme a stavíme hrad nebo robota... Uz zajímá i syna, který má 9 měsíců. Dá se koupit vse možné k tomu.
  • Vhodná pro nejmenší, dobrá cena, různé variace
  • Nic mě nenapadá, snad jen, že zabere dost mista :)
popnouveau  1. únor 2022

Skvělá stavebnice

Syn ji dostal v roku, za chvíli bude mít třetí narozeniny a hraje si s ní pořád. Vak se zipem je super na cestování.
  • Baví to male i velké
  • Možnost dokoupení dalších dílů
  • Vak se zipem
anettkah  18. pro 2021

Stavíme s Mega bloks

Na zacatku bylo rozhodovani mezi Mega bloks a konkurencni znackou. Ted uz vim, ze Mega blocks byla spravna volba!
Plastovy vak nabizi zakladni kosticky ke staveni v nekolika barvach za super cenu. Staci uz jen dokupovat tematicke kostky a slozite cokoliv. My treba muzeme dobyvat hrad s drakem nebo se podivat na staveniste. Pokud nekdo ma i konkurencni znacku, muze kosticky do jiste miry kombinovat.
Kostky upoutaji barevne. Ale ja jejich prednost vidim hlavne ve velikosti. Jsou vetsi a ja se tak nikdy nemusela bat, ze by je dite strkalo do pusy. Jsou akorat do detske rucicky. Jsou lehke, dobre do sebe pasuji, nemusi byt k jejich rozlozeni pouzita sila, takze to v pohode zvladaji i nejmensi deti. Za nas spravna volba!
Vzhuru staveni a boreni :)
  • Velikost a vaha kosticky
  • Vyrazne barvy
  • Lehce skladatelne
  • Cena
  • Velke mnozstvi zakladnich kosticek
  • Horsi dostupnost oproti konkurenci
bertoldina  28. lis 2021

Kostky pro batole i předškoláka

Dcera je dostala k prvním narozeninám, hrát si s nimi začala až po pár měsících, ale miluje je do teď, po třech letech. Stavi věže, zvířátka, nábytek... a baví ji i kostičky počítat nebo rozeznávat barvy. A já je miluju taky, protože mají praktickou tašku na úklid a převážení. Jedna z mála hraček, co jsem na ní nikdy nešlápla. 😁
  • Podpora kreativity
  • Dítě baví dlouho
  • Snadný úklid a převoz
levandulina  25. lis 2021

Kostky Mega Bloks

Dcerka tyto kostky dostala, když jí byly necelé dva roky. Stavění z nich jí baví, hlavně nejvíc do výšky. Kostky se dobře děťátku drží, nejsou nikde ostré. Na sobě drží dobře, zároveň jdou i dobře od sebe rozdělat. Tuto sadu vidím jako rozšíření k jiným sadám třeba s kolečkama, nebo postavičkama.
  • Dobře drží
  • Dobrá velikost pro malé děti
misha_1989  25. lis 2021

Stavění s mega bloks

Dcera dostala tuhle stavebnici k prvním narozeninám. Upřímně si toho vůbec nevšimla dá se říci že az ted ve dvou letech. Kostičky se dobře dávají na sebe jsou pěkně barevné. Akorát mě mrzí že by mohly udělat i pojízdná kolečka a sestavit si třeba auto aby se snimi dalo i jezdit po zemi.
  • Kostičky na jednom místě ve vaku
  • Barevné kombinace
  • Velké kostky aby se nemohly vydechnout
  • Více možností stavění
beautifulsmile  25. lis 2021

Pro malé stavitele

Synové mají nejraději interaktivní hračky, přesto si však u nás našly své místo ( setkaly se s úspěchem) tyto nevšední odolné plastové opravdu velké kostky, které zaujaly právě díky své netradiční velikosti. Jsou velmi lehké, díky čemuž se s nimi dobře manipuluje i nejmenším dětem. Věkové rozmezí 1 až 5 let je myslím zcela optimální, na své si tak přijdou batolata i předškoláci. Cena je dle mého názoru poměrně nízká, vzhledem ke kvalitě a faktu, že vydrží delší dobu. Oceňuji i praktický plastový vak se zipem , díky kterému je úklid mnohem snadnější,i zábavnější, (děti mohou bez problému pomoci ) Škoda jen, že kostky nejsou ještě více barevnější ( nemají více odstínů barev, neškodilo by více tvarů. Celkově hodnotím tento produkt kladně a mohu vřele doporučit.
  • I přes svou velikost nejsou vůbec těžké, skvěle padnou do dětských ručiček
  • Rozvíjí představivost
  • podporují kreativitu
  • Pomáhají zlepšit motoriku
  • Kostky se dají sehnat jak v klučičím tak holčičím balení ( radost tak mohou mít všichni)
  • Šikovný vak s opět uzavíratelným jezdícím zipem
  • Synům by se líbilo, ještě více barev ( odstínů)
  • Větší výběr různých tvarů