icon
1 / 1
avatar

Doma 😀 ven mě nedostali ani stádem volů 😅

28. srp 2016
avatar

Jelikoz mame zitra vyroci svatby, byli jsme na miste cinu. Jako darek jsme od zamku dostali certifikat na prohlidku zdarma na vyroci svatby

28. srp 2016
avatar

My se stěhujeme...takže balení a vybalování... - at´ je horko nebo sněží.. holt stěhování na počasí nehledí...

28. srp 2016
avatar

Bohužel doma, dcerka je po nemoci... u vody by bylo líp...

28. srp 2016
avatar

Tvorbou výběhu pro čuníky zakončeno grilovačkou 🙂 a teď padnu za vlast.

28. srp 2016
avatar

Na cyklovylete, v restauraci na hřišti a mají tam i koně, na kterých se můžete projet. Kluci byli moc spokojeni 🙂

28. srp 2016
avatar

Díky 💙

28. srp 2016
avatar

My dneska sjizdeli Vltavu z Českého Krumlova do Zlaté Koruny. Byli jsme víc v řece než na lidi,takže nám horko rozhodně nebylo 😊

28. srp 2016
avatar

My taktéž stěhujeme.. 😀 takže děti řádily u babičky a rodiče makali.. 😀

28. srp 2016
avatar

Já jsem byla dopoledne v obchodě,uvařila koprovku a rajskou a lenošila jsem s vychlazenou limčou a hlavně s Diskopříběhěm 🙂 🙂 Venku bylo na umření 🙂

28. srp 2016
avatar

děkuji za srdíčko....

28. srp 2016
avatar

V praci 😊

28. srp 2016
avatar

Díky 🙂

28. srp 2016
avatar

Moje odpověd se ti nebude líbit :oD

28. srp 2016
avatar

doma na dvoře v bazénku. Parádní voda byla.

28. srp 2016
avatar

Doma v bazénku, ale měli jsme ho otevřeny jelikož pražilo sluníčko, Malej je moc krásnej ❤️😍

28. srp 2016
avatar

Výlety, u vody a návštěva babi

28. srp 2016
avatar

Na druhé procházce s naším novoškem. Akorát jí teda půlku prořval no 😕

28. srp 2016
avatar

Jelikož mám 4tydny do porodu tak jsem dnes si udělala odpočinkovou neděli. 😉.

28. srp 2016
avatar

doma, syn byl z vcerejsiho vedra uplne KO, tak jsme si dali domaci vezeni 🙂))

28. srp 2016
avatar

Rano prochazka, odpoledne zahrada a bazen 🙂

28. srp 2016
avatar

My vychazku do lesa s psikama a kocarkem 😉 jinak pohoda doma kde byl chladecek a pohoda 😊

28. srp 2016
avatar

Dnes bylo strasne vedro tak sme radši byli doma 😀 ale rano sme byli na koniky 🙂

28. srp 2016
avatar

V bazénku, na naší zahradě.

28. srp 2016
avatar

Uklízení,žehlení a vaření.

28. srp 2016
avatar

tura v Krkonosich, nohy nebudu citit asi hodne dlouho, byl to narocny, ale i nadherny vikend 🙂

28. srp 2016
avatar

Kombinace doma (parádní chládek) a na dvoře na lehátku 🙂 Proč je zítra pondělí :(

28. srp 2016
avatar

Doma a pod stromem ;)

28. srp 2016
avatar
28. srp 2016
avatar

Tak ja teda taky pripojim foto 😀

28. srp 2016
avatar

většinu dne doma a večer jsme si dali do těla squashem a tenisem... 😉

28. srp 2016
avatar

Navsteva u babky a dedka na Slovensku. Velka zahrada,bazen a posezeni ve stinu 🙂

28. srp 2016
avatar

My v cukrarne s odpoledni prochazkou ☺

28. srp 2016
avatar

Doma..s miminkem je nám tam nejlíp...

28. srp 2016
avatar

Doma v chládku a navečer jsme šli na pivko/kofolu/krupku 🙂 (taťka pivko, Mamka kofolu, slečna S. Kukuricnou krupku)

28. srp 2016
avatar

Uplne stejne jako vy... hezky v bazenu 🙂

28. srp 2016
avatar

Na koupališti...včera i dnes..pro dcerku poprvé...dosud znala jen nafukovací bazének

28. srp 2016
avatar

Páč byla vcerejsi noc skoro probdela,tak sem si sla po o schrupnout s detmi.No manzel mě před půl šestou šel už vzbudit.Takže vcelku fajn.

28. srp 2016
avatar

Děkuji za srdíčko.

29. srp 2016
avatar

Dekuji za srdíčko 🙂

29. srp 2016
avatar

Dekuji za ❤️ 🙂

29. srp 2016
avatar

Dekuji za srdicko ☺

29. srp 2016
avatar

Dekuji za srdicko 😉

29. srp 2016
avatar

Děkuji za srdíčko 🙂

29. srp 2016
avatar

dekuji za srdicko 🙂

29. srp 2016