Jelikoz mame zitra vyroci svatby, byli jsme na miste cinu. Jako darek jsme od zamku dostali certifikat na prohlidku zdarma na vyroci svatby
My se stěhujeme...takže balení a vybalování... - at´ je horko nebo sněží.. holt stěhování na počasí nehledí...
Bohužel doma, dcerka je po nemoci... u vody by bylo líp...
Tvorbou výběhu pro čuníky zakončeno grilovačkou 🙂 a teď padnu za vlast.
Na cyklovylete, v restauraci na hřišti a mají tam i koně, na kterých se můžete projet. Kluci byli moc spokojeni 🙂
Díky 💙
My dneska sjizdeli Vltavu z Českého Krumlova do Zlaté Koruny. Byli jsme víc v řece než na lidi,takže nám horko rozhodně nebylo 😊
My taktéž stěhujeme.. 😀 takže děti řádily u babičky a rodiče makali.. 😀
Já jsem byla dopoledne v obchodě,uvařila koprovku a rajskou a lenošila jsem s vychlazenou limčou a hlavně s Diskopříběhěm 🙂 🙂 Venku bylo na umření 🙂
děkuji za srdíčko....
V praci 😊
Díky 🙂
Moje odpověd se ti nebude líbit :oD
doma na dvoře v bazénku. Parádní voda byla.
Doma v bazénku, ale měli jsme ho otevřeny jelikož pražilo sluníčko, Malej je moc krásnej ❤️😍
Výlety, u vody a návštěva babi
Na druhé procházce s naším novoškem. Akorát jí teda půlku prořval no 😕
Jelikož mám 4tydny do porodu tak jsem dnes si udělala odpočinkovou neděli. 😉.
doma, syn byl z vcerejsiho vedra uplne KO, tak jsme si dali domaci vezeni 🙂))
Rano prochazka, odpoledne zahrada a bazen 🙂
My vychazku do lesa s psikama a kocarkem 😉 jinak pohoda doma kde byl chladecek a pohoda 😊
Dnes bylo strasne vedro tak sme radši byli doma 😀 ale rano sme byli na koniky 🙂
V bazénku, na naší zahradě.
Uklízení,žehlení a vaření.
tura v Krkonosich, nohy nebudu citit asi hodne dlouho, byl to narocny, ale i nadherny vikend 🙂
Kombinace doma (parádní chládek) a na dvoře na lehátku 🙂 Proč je zítra pondělí :(
Doma a pod stromem ;)
Tak ja teda taky pripojim foto 😀
většinu dne doma a večer jsme si dali do těla squashem a tenisem... 😉
Navsteva u babky a dedka na Slovensku. Velka zahrada,bazen a posezeni ve stinu 🙂
My v cukrarne s odpoledni prochazkou ☺
Doma..s miminkem je nám tam nejlíp...
Doma v chládku a navečer jsme šli na pivko/kofolu/krupku 🙂 (taťka pivko, Mamka kofolu, slečna S. Kukuricnou krupku)
Uplne stejne jako vy... hezky v bazenu 🙂
Na koupališti...včera i dnes..pro dcerku poprvé...dosud znala jen nafukovací bazének
Páč byla vcerejsi noc skoro probdela,tak sem si sla po o schrupnout s detmi.No manzel mě před půl šestou šel už vzbudit.Takže vcelku fajn.
Děkuji za srdíčko.
Dekuji za srdíčko 🙂
Dekuji za ❤️ 🙂
Dekuji za srdicko ☺
Dekuji za srdicko 😉
Děkuji za srdíčko 🙂
dekuji za srdicko 🙂







Doma 😀 ven mě nedostali ani stádem volů 😅