ANKETA!
Maminky, tatínkové!
Ocenili byste mít možnost dokoupit k vašemu kočárku externí pohon? Když tlačíte plný kočár, k němu máte ještě skejt se starším dítkem, nákupní tašku v košíku a máte tlačit kočár do kopce?
Zajímají mě vaše postřehy!
Díky! 🙂
Hoop to by bylo dobrý kdyby se to dalo prodělat pod kočár jak je košík
Pridelat
Pcche, to už dávno existuje! KOukej
Už jsem nad tím mockrát přemýšlela, ale potratim dítěti něco jako "tíhu" nevnímám 🙂)
@anetka1701 no, to mi přijde trochu moc 😀 😀
Asi ne, beru kocar jako sport s posilkou.
Záleží na jeho velikosti, kolik by vážil a jaká by byla jeho cena.
Můj chlap už o takovým vynálezu mluví měsíce a ja mu furt říkám, že je to blbost 😂 ani mu nemůžu říct, že o tom očividně nepřemýšlí jediný😃 já moc nekocárkuju, nosim, takže za mě netřeba..
@pipetulaa nevim 😀 ale to je fuk...jak píše
@achjonetusim záleželo by na ceně a velikosti
...plus na jakou energii externí pohon jede? Jestli elektrika, jak dlouho baterie vydrží? Dobíjí se jako dynamo? Nebo je baterie solární? Prostě spousta otázek.
Tak já jsem nosila výhradně dva roky, pak jsem otěhotněla a syn chce jezdit v kočáru, takže taháme golfky, nákup v koši a v tašce a synek se veze a ještě k tomu velké břicho kačeřím krokem, bydlíme v kopci, takže pro tento případ bych to klidně chtěla :D ale nevím, jestli by se to oplatilo na těch pár měsíců, pak zas chci nosit...
Tak při externím pohonu jsem se orosila z představy dalších kg, ale pokud by to nebylo znát, tak ano, jsem asi lemra líná, ale kočár s plnou náloží dole a s jedním 8 kg a druhým 17 kg dítětem mi teda dá zabrat a paradoxně i z kopce.
Nicméně skejt skoro nepoužívám, abych staršího donutila jít, ale hodil by se mi tak jeden až dva páry rukou navíc. Jako představa dcery s odrážedlem nebo kočárkem nebo autem na hřiště mě děsí. Když byl jeden vešlo se všechno. Ale kočár, dvě děti, dva vehikly, věci na písek, svačiny, pití, náhradní oblečení a k tomu 2 tvrdé palice,které chtějí každé jinam...tomu ani externí pohon nepomůže.
Já bych spíš brala takový ten přístroj z křečka v noční košili, vždy to co nechci zmenším, šoupnu do kapsy a je... ☺
Jasně! Pokud bys to nabídla výrobcům kočárů BB a S, bude to chtít nejen polovina koníka, ale půlka republiky 👍😉💋
Já tp beru jako dobrou posilku. sice vypadám jak vánoční stromeček, a krom kočáru, nákupu a tříleťáka sem tam tahnu ještě i těžkou koloběžku. Ale zase ruky se už rýsují🙂))
@pipetulaa asi nevyuzila, existuje stejna věc pro vozickare a zátacet s powerpackem je silenost a baterka a navíc poháněna kolečka taky celkem vazi...nabijeni celkem taky trvá a je to dost poruchove, ale nápad je to hezky...
Já bych to nechtěla ani zadarmo 😃


Asi ani ne a to bydlíme na kopci. Neumím si to teda moc představit...