My jedeme nakoupit a upečeme nějaký dobrý koláč 🙂
u nás taky buřina... a leje, a leje.. jako mě by to nevadilo, ale táta odvezl v autě pláštěnku na kočár i Jiříkovu.. táákže ☹ budeme koukat na pohádky..
@drzticka81 jé, to vám trochu závidím. Radši bych šla do bazénu, než být zalezlá doma 🙂))
@paladinka Dobrý nápad! 🙂 Dej pak tip na koláč, my zrovna dosnídali zbytky cuketové bábovky, tak bychom si taky mohli na víkend něco dobrého upéct 🙂
@andelkaprdelka Jej, to je na prd. Ale tak pyžámkový den je taky fajn. I když teda pyžámkový den u nás oceňuju hlavně já, Tonda z něj tak nadšený není, ten by radši šel řádit na zahradu 🙂
@pipetulaa noo práávě... Kubovi je to jedno, ale Jiřík je votrávenej, protivnej.. prostě nuda, no 😉
Jednou bych to chtěla taky zažít, že mé děti budou zachumlané v dece a dívat se na pohádky. Místo toho od rána poletují, poskakují a nedají se ničím zastavit.
Sviti slunicko a chystamese do mesta.

nam tu sviti slunicko a vypada to na poradny parak....