Holky, Tonik (10m) zacal tak tyden zpatky delat divnoveci. Jakoby mu jde pusinka do usmevu az sklebu a propne tak divne rucicky. Trva to tak 1-2sekundy. Je to neco jako tik-krec. Dela to nejcasteji kdyz je unaveny, je mu zima, nebo obcas i bez zjevne priciny. Chystam se k dr, ale nemate nekdo zkusenost??? Jsem totalne vydesena matka! ☹
Ja tomu rikam "brnkani" syn to take delal i neter ted jim to preslo v to ze kdyz maji oba radost tak si to ani neuvedomi a zatnou pesti a jako by brnkaji🙂 ted je to roztomile🙂
nemusí to být nic, ale taky něco vážnýho... určitě dojdi k dr. A dělá to pořád stejně, nebo častěji?
Mala me to taky dela...a byla jsem s tim i na neurologii (panikarila ksem) a prej to nic neni,ze se jim to zalibi a pak to delaji 😊 Me zacala i cukat hlavou do strany a to je to stejny. Ted me dela u jidla,ze napne ruce,zatne svaly a skrivi pusu...😅 Takze klid jen mu to prijde asi vtipny 😉
@pipetulaa Adélka je šikulka ♥ sice ji trápí záchvaty, ale poslední dobou jde dopředu hlavně mentálně, sice je jak miminko pořád, ale už dokáže dát najevo, že se jí něco nelíbí (a to jako hodně, když jí třeba umývám obličej, češu apod.), ráda se tulí, dává "pusinky", sleduje lidi kolem sebe.... a hodně reaguje na mladší ségru 😵
malej mi to taky dělal, přibližně ve věku toníka.. jakoby se malinko i otřepal, trvalo to fakt chvilinku.. časem to vymizelo, nikde jsem teda nebyla, někde jsem četla, že to děti občas dělají a pak to zase samo přejde..