sníh 😀 😀 😀
@andelkaprdelka neber mi moje sněhové iluze 😀 😀
@pipetulaa neberuu...u nás na horách třeba byl....poskromnu....ale byl 😉 🙂
@andelkaprdelka Tak nás cca 20.12. očekávejte 😀 My přijedeme!

Heč heč, já teď ve slevách pořídila první dárky 6kusů triček pro holky 🙂
@pipetulaa noo na Vánoce nebyl...až někdy v lednu 😉 ale lepší než nic, že jo 😉 🙂
Prvni vanoce s nasi anetkou budou!!!🙂
@terezamiminko U nás už druhé! 🙂)) Ty první byly super, večeři prospal u mě v šátku - já mu chudákovi drobila na šíšu 😀 A na rozbalování dárků se probudil a koukal na světýlka a jak šustí papíry. Letos už to bude žůžo dobrodrůžo, protože bude chodit 😀
Já budu mít 1. Vánoce s dvouměsíčním Nikoláskem 🙂 to jsem na to zvědavá, aleeee už se moc těším ❤️❤️❤️ pohádky, vánoční atmosféra, cukroví, salát a řízek 😇
Jupi!!!! 🙂
Nestraš 😀
já už pořídila skoro komplet vánoce pro Denisku ve výprodeji v tescu 😀
To vím až moc dobře, protože kolem půlky prosince rodííím 😀 Snad vydržíme a budou to první Vánoce naší kompletní rodinky 😵 Takže nepotřebuju, aby bylo uklizeno, navařeno, upečeno a ani hromady dárků. Ten jeden malinký a zároveň obrovský bude úplně stačit!
@peetruszka tyjo, ja to ani nevim!!! 🙂 to je bomba! Moc moc gratuluju!!!!

Tak já mám 6.12. termín,takže moc dobře vím za jak dlouho jsou Vánoce 😂😂😂


huráááááááááááááá 😀