To je potah ta familie ze sklepa.... ufff
No jako chlap se mi válet doma, tak ho ženu svinským krokem......wrr...z čeho žijou??
To je fakt síla. Jsou na ránu. Jak ten chlap tak i ta ženská.
Já bych takovýho debila asi nerozdýchala....Smekám před všemi co do toho jdou.
Nevim jak vy ale ja vidim jen samy reklamy, grrr ☹((
Děkuji bohu za to, jakého mám manžela.
Že se tomu tydýtovi nevyplatí chodit do práce? No já bych ho hnala.... Malej dvůr a dlouhej bič na něj!
@pipetulaa noo přesně tak...když vidím, co můj chlap dělá a umí a co tenhle "vořech"....se jen válí na gauči....áááá moje nervy 😉 🙂
bože to je hňup....musím si dát dvojku.. 😀
@pipetulaa mě přijde naprosto sobecký si pořídit dítě, nebo děti, když mám dluhy šest mega....ufff
Mně je z toho smutno... chudaci děti... a toho magora bych vyhodila 😕
Velmi obdivuji Sylvu, že se drží. S moji povahou bych už dávno křičela a hazela vecma.
Chudáci děti ☹
Já už bych x krát byla sprostá.....a v klidu bych nebyla....ááááá
Jak křičí na toho chlapečka a hází se psem? Rozbila bych mu hubu
A ta jeho žena je labilní......
@andelkaprdelka V dnešní době to bohužel celkem normální je ☹ Stačí se podívat po koníku ☹
Mě by hanba fackovala, kdybych byla jako některé maminky :-/ Pokud nejsem schopná uživit sebe, tak si přece nebudu dělat dítě...
Jako rikat ze bude sex, kdyz si Sylva jde lehnout s malým? Tyvole.. to neni normalni. Bejt tam ja, tak mu dam takovyho couda a odjedu 😕
@andelkaprdelka a divíš se? Já ne...Je mi jí líto...
@katherinaa no to mi normálně spadla brada...
Taky na to čučím ..děs běs... A ta mladá holčina je tady z MK 😉