icon

To je potah ta familie ze sklepa.... ufff

avatar

Taky na to čučím ..děs běs... A ta mladá holčina je tady z MK 😉

21. zář 2016
avatar

No jako chlap se mi válet doma, tak ho ženu svinským krokem......wrr...z čeho žijou??

21. zář 2016
avatar

To je fakt síla. Jsou na ránu. Jak ten chlap tak i ta ženská.

21. zář 2016
avatar
21. zář 2016
avatar

Já bych takovýho debila asi nerozdýchala....Smekám před všemi co do toho jdou.

21. zář 2016
avatar

@janicka.h jj, myslím ty mladé s tou holčičkou v domečku.

21. zář 2016
avatar

@gabka26 já to pochopila 😉

21. zář 2016
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@janicka.h sylvik0000

21. zář 2016
avatar

Nevim jak vy ale ja vidim jen samy reklamy, grrr ☹((

21. zář 2016
avatar

Děkuji bohu za to, jakého mám manžela.
Že se tomu tydýtovi nevyplatí chodit do práce? No já bych ho hnala.... Malej dvůr a dlouhej bič na něj!

21. zář 2016
avatar

@pipetulaa noo přesně tak...když vidím, co můj chlap dělá a umí a co tenhle "vořech"....se jen válí na gauči....áááá moje nervy 😉 🙂

21. zář 2016
avatar

@pipetulaa V té situaci jaké je, se mu to opravdu nevyplatí. Všechno by mu sebrali exekutoři. Ale makat by mu určitě neuškodilo...
Otázka je, jak mohl nasekat 6 mega dluhů? Taky by mě zajímalo, co je ta jeho přítelkyně za blbku, když si s někým takovým udělá dítě? 😲

21. zář 2016
avatar

@gracinka7 dvě zkrachovalé existence... smutný, hlavně kvůli těm dětem...

21. zář 2016
avatar

bože to je hňup....musím si dát dvojku.. 😀

21. zář 2016
avatar

@pipetulaa Ještě jsem přemýšlela o tom, že on jí údajně zachránil. Jako od čeho? Že místo na ulici bydlí ve sklepě a z jejího rodičáku živí 4 lidi?

21. zář 2016
avatar

@gracinka7 3+psa on se živí sám z dávek 😉

21. zář 2016
avatar

@gracinka7

@pipetulaa mě přijde naprosto sobecký si pořídit dítě, nebo děti, když mám dluhy šest mega....ufff

21. zář 2016
avatar

Mně je z toho smutno... chudaci děti... a toho magora bych vyhodila 😕

21. zář 2016
avatar

Velmi obdivuji Sylvu, že se drží. S moji povahou bych už dávno křičela a hazela vecma.
Chudáci děti ☹

21. zář 2016
avatar

Já už bych x krát byla sprostá.....a v klidu bych nebyla....ááááá

21. zář 2016
avatar

Jak křičí na toho chlapečka a hází se psem? Rozbila bych mu hubu

21. zář 2016
avatar

@pipetulaa Je to blb, ale už byli ve výměnách i horší.

21. zář 2016
avatar

A ta jeho žena je labilní......

21. zář 2016
avatar

@andelkaprdelka V dnešní době to bohužel celkem normální je ☹ Stačí se podívat po koníku ☹
Mě by hanba fackovala, kdybych byla jako některé maminky :-/ Pokud nejsem schopná uživit sebe, tak si přece nebudu dělat dítě...

21. zář 2016
avatar

Jako rikat ze bude sex, kdyz si Sylva jde lehnout s malým? Tyvole.. to neni normalni. Bejt tam ja, tak mu dam takovyho couda a odjedu 😕

21. zář 2016
avatar

@andelkaprdelka a divíš se? Já ne...Je mi jí líto...

21. zář 2016
avatar

@katherinaa no to mi normálně spadla brada...

21. zář 2016