Toníček chodí!!!! Proste se pustil a šel!! Přejde cely obývák a strašně se tomu směje ❤️❤️❤️
gratulujuuu....my pořád čekámeee....už se nemůžu dočkat :-*
3. říj 2016
3. říj 2016
OOOO to je pan uzasnak😍😍
3. říj 2016
Toníček chodí!!!! Proste se pustil a šel!! Přejde cely obývák a strašně se tomu směje ❤️❤️❤️
gratulujuuu....my pořád čekámeee....už se nemůžu dočkat :-*
OOOO to je pan uzasnak😍😍
Vloni touhle dobou jsem sem psala podobnou zprávu a doteď si pamatuju ten úžasný pocit. Teď vám teprve začne to nej období🙂