icon

Toníček chodí!!!! Proste se pustil a šel!! Přejde cely obývák a strašně se tomu směje ❤️❤️❤️

avatar
apacheee
AMBASADORKA

Vloni touhle dobou jsem sem psala podobnou zprávu a doteď si pamatuju ten úžasný pocit. Teď vám teprve začne to nej období🙂

3. říj 2016
avatar

gratulujuuu....my pořád čekámeee....už se nemůžu dočkat :-*

3. říj 2016
avatar
3. říj 2016
avatar

OOOO to je pan uzasnak😍😍

3. říj 2016