Dcera nám jásavě líčila, jak ji dnes na chodbě pozdravil starší student, který se jí líbí. Bratr puberťák na to: a řekl ti čau nebo uhni 🙂?
a co řekl? 😀
16. bře 2018
Ty děti jsou stejně super 😂😂😂😂
16. bře 2018
plksv
autor@berenika39 to bohužel nevíme, protože se okamžitě pustila do bratra a po té slovní přestřelce to nějak vyšumělo 🙂.
16. bře 2018
@plksv 😀 děkuji
16. bře 2018
To je muj oblibeny vtip: Maminko, dnes me oslovil nejkrasnejsi kluk na skole!
A co ti rekl?
Uhni, kravo!
😀
17. bře 2018
😂
17. bře 2018
Boží. 😂
17. bře 2018
😂