icon

Dnes měl náš nejmenší vánoční besídku. Opět jsme byli za Hujerovi, protože jsme se zúčastnili celá rodina 🙂. Opět jsem slzela. A velmi mile mě překvapilo opravdu originální přáníčko. Paní učitelky mají můj obdiv 🙂.

avatar

Nevim kolik vas bylo, ale svagrovy dvera mela ted besidku a bylo jich tam osm😂

14. pro 2017
avatar
plksv
autor

@nika_sp tak to jsme troškaři: maminka, tatínek, brácha, sestra 🙂.

14. pro 2017
avatar

@plksv me to docela pobavilo, kdyz jsem to slysela😂

14. pro 2017
avatar

My taky dneska byli za Hujerovi na Andrejcine tanečním vystoupení 😊

14. pro 2017
avatar

Kam chodí do školky?

14. pro 2017
avatar

My máme něco podobného😀😀

14. pro 2017
avatar

krásné!!!!!!!

14. pro 2017
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný