Dnes přijela synovi (13 let) na návštěvu spolužačka. Před jejím příjezdem si 10 minut čistil zuby! Neměla bych je jít do toho pokojíčku zkontrolovat 🙂?
mili00

23. zář 2017
DOkud jenom zuby, tak bych nekontrolovala 😀
23. zář 2017
No... Ve 13 už raději jo :D
23. zář 2017
Tak co? Vydržela jsi?
23. zář 2017