icon

Dnes přijela synovi (13 let) na návštěvu spolužačka. Před jejím příjezdem si 10 minut čistil zuby! Neměla bych je jít do toho pokojíčku zkontrolovat 🙂?

avatar
23. zář 2017
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

DOkud jenom zuby, tak bych nekontrolovala 😀

23. zář 2017
avatar

No... Ve 13 už raději jo :D

23. zář 2017
avatar

Tak co? Vydržela jsi?

23. zář 2017
avatar
plksv
autor

@evaviki
@perla28
@romancam Nakonec jsem je samozřejmě kontrolovala, ale ještě víc malý brácha🙂. Navíc jsem je i zaměstnala, nejlíp se přece povídá při práci, né? Tak skládali ke kamnům dřevo🙂!

23. zář 2017
avatar

@plksv ajaj,mám se na co připravovat😀

5. únor 2018