icon
1 / 1
avatar

Krásný výběr❤

14. zář 2017
avatar
plksv
autor

@caboonek děkuji, vyřídím to dceři, bude ráda!

14. zář 2017
avatar

boty jsou nádherné!!

14. zář 2017
avatar

krásné!!! Co je kolona?

14. zář 2017
avatar

@hojda kolona v tanečních je jakoby závěrečný ples

14. zář 2017
avatar

@caboonek Aha, tak tomu se u nás říká věneček🙂 kolona slyším v tomhle smyslu poprvé

14. zář 2017
avatar

Dcera má vkus 👍

14. zář 2017
avatar
plksv
autor

@hansed
@hojda
@kkac83 holky, moc Vám děkuji za pochvalu, dceři to samozřejmě vyřídím! Koupě šatů byla úplná kovbojka, bylo těžké vybrat. Byly tam hlavně syté barvy ( červená) a holka je drobná blondýnka. V těchto se cítila nejlíp. I když byly nejdražší 🙂. Měla jsem strach, že bude jako šedá myška, ale nakonec jí to fakt moc slušelo. Ono na fotce ještě není vidět, že pod tou krajkou je jakoby korzet ve stejné barvě jak sukýnka.

14. zář 2017
avatar

Nádherný šatičky! Moc si taneční vy i dcera užijte! Je to krásný zážitek! Jo a u nás je to také "věneček" a po pár lekcích byla "prodloužená".

17. zář 2017