boty jsou nádherné!!
14. zář 2017
krásné!!! Co je kolona?
14. zář 2017
Dcera má vkus 👍
14. zář 2017
plksv
autor@hansed
@hojda
@kkac83 holky, moc Vám děkuji za pochvalu, dceři to samozřejmě vyřídím! Koupě šatů byla úplná kovbojka, bylo těžké vybrat. Byly tam hlavně syté barvy ( červená) a holka je drobná blondýnka. V těchto se cítila nejlíp. I když byly nejdražší 🙂. Měla jsem strach, že bude jako šedá myška, ale nakonec jí to fakt moc slušelo. Ono na fotce ještě není vidět, že pod tou krajkou je jakoby korzet ve stejné barvě jak sukýnka.
14. zář 2017
Nádherný šatičky! Moc si taneční vy i dcera užijte! Je to krásný zážitek! Jo a u nás je to také "věneček" a po pár lekcích byla "prodloužená".
17. zář 2017

Krásný výběr❤