Druhý pokus: protože je tady už spousta vánočních stromečků, dovolím si jedno adventní zamyšlení: miluju náš advent! S manželem oba pocházíme z klasických katolických rodin, od dětství se u nás dělal adventní věnec, musel být živý a kulatý. Kamarádi se divili, co to je🙂. U věnce se zpívala tradičně píseň Ejhle, Hospodin přijde. Teď ji zpíváme večer u rozsvíceného věnce celá rodina - i puberťáci! Miluju tyhle tradice!
A co ta první zpráva? Proč jsi ji tu nenechala?
Holky mají připravený koledy u stromečku pro Ježíška, na to se těším 😊
Hele, depresivni byla. Ale je to život, moc mi dala... Nejsme prostě nesmrtelní a je fajn si to uvědomit.
(Mimo to..nebudeš sama/sam-pubertaci se v pravý čas rozmnoží a jistě tě/muže nenechají zpívat samotnou/-eho v duchodaku;)).


Proč si smazala tu první 😲