To je jak vlk z červené karkulky s břichem plným kamení 😃
meda nebo pes
nez jsem si precetla zpravu, tak jsem si rikala, proc rentgenovali prase?😀😀😀
Plysak pes nebo prasátko Pepa 😂😂😂
Delfín😉
jinak samozrejme gratuluju, ze rucicka pekne srostla. Bude muset chodit na rehabilitace?
Medvěd
Plyšový méďa nejspíš 😀
Surikata 🙂
Já vidím penis 🙈😂
@atranka jo asi máš pravdu 😀
Vidím tulene ☺
Tuleň nebo krtek 😀
@atranka ano, máš pravdu - napsaly jsme to zároveň 🙂 posílám srdíčko!
@chesekhake je to ona!
@plksv oo jsem vědma 😂
Jmenuje se Surinka, kluk se taky divil, co má v bříšku, prý snídala Nesquik 🙂.
Taky jsem tipovala surikatu 😂. Jsem ráda, že je roka ok
@perla28 díky, doufám, že i to Vaše zranění je ok🙂.
@nadja73 kluk je úplně v pohodě, jen první tři dny brečel a dostával Nurofen od bolesti, pak se choval, jako by žádnou sádru neměl - všude lozil, šplhal po tyči, kolo jsme schovali, tak jezdil na koloběžce, jen voda byla problém. Ani jsem mu tu zlomeninu nechtěla věřit 🙂.
@plksv jinak my sadru stale mame...Dalsi pokus v pondeli na Justynky narozky



Plyšák