icon

Hurá, kluk je od včerejška bez sádry! Na rentgenu byla skvělá paní doktorka, hádejte, kdo ještě musel být zrentgenován! První, kdo uhodne, dostane 💝. Jinak v kolečku je hojící se zlomenina 🙂.

avatar

Plyšák

12. črc 2018
avatar

To je jak vlk z červené karkulky s břichem plným kamení 😃

12. črc 2018
avatar
plksv
autor

@anzet jo, ale jaký?

12. črc 2018
avatar

meda nebo pes

12. črc 2018
avatar

nez jsem si precetla zpravu, tak jsem si rikala, proc rentgenovali prase?😀😀😀

12. črc 2018
avatar

Plysak pes nebo prasátko Pepa 😂😂😂

12. črc 2018
avatar

Delfín😉

12. črc 2018
avatar

jinak samozrejme gratuluju, ze rucicka pekne srostla. Bude muset chodit na rehabilitace?

12. črc 2018
avatar

Medvěd

12. črc 2018
avatar

Plyšový méďa nejspíš 😀

12. črc 2018
avatar

Surikata 🙂

12. črc 2018
avatar
plksv
autor

Zatím to zvíře nikdo netrefil 🙂.
@nadja73 naštěstí se rehabilituje sám 🙂. A pořád opakuje, jak je to bez sádry skvělé!

12. črc 2018
avatar

Já vidím penis 🙈😂

12. črc 2018
avatar

@atranka jo asi máš pravdu 😀

12. črc 2018
avatar

Vidím tulene ☺

12. črc 2018
avatar

Tuleň nebo krtek 😀

12. črc 2018
avatar
plksv
autor

@atranka ano, máš pravdu - napsaly jsme to zároveň 🙂 posílám srdíčko!
@chesekhake je to ona!

12. črc 2018
avatar

@plksv oo jsem vědma 😂

12. črc 2018
avatar
plksv
autor

Jmenuje se Surinka, kluk se taky divil, co má v bříšku, prý snídala Nesquik 🙂.

12. črc 2018
avatar

@plksv mne, kdyz sadru sundali, tak me to strasne bolelo a chtela jsem ji zpatky😀

12. črc 2018
avatar

Taky jsem tipovala surikatu 😂. Jsem ráda, že je roka ok

12. črc 2018
avatar

@plksv Jééé, děkuji 🙂 A přeji rychlé zotavení.

12. črc 2018
avatar
plksv
autor

@perla28 díky, doufám, že i to Vaše zranění je ok🙂.
@nadja73 kluk je úplně v pohodě, jen první tři dny brečel a dostával Nurofen od bolesti, pak se choval, jako by žádnou sádru neměl - všude lozil, šplhal po tyči, kolo jsme schovali, tak jezdil na koloběžce, jen voda byla problém. Ani jsem mu tu zlomeninu nechtěla věřit 🙂.

12. črc 2018
avatar

@plksv už o něm nevíme ☺

12. črc 2018
avatar

@plksv jinak my sadru stale mame...Dalsi pokus v pondeli na Justynky narozky

12. črc 2018