icon
avatar
plksv
Zpráva byla změněna    17. srp 2018    

Moje dcera je perfekcionistka 🙂. Má malé cestovní lahvičky, aby nemusela vozit velké balení. S nápisem si dokáže vyhrát. Absolvovala i kurz kaligrafie, který vedla kamarádka, a ta mi říkala, že by se tím holka mohla živit 😀

avatar
plksv
autor
17. srp 2018
avatar

To je krásný. A to písmo, nádhera 😍

17. srp 2018
avatar

mám podobné písmo.. a třeba na poště ze mě "kvetou".. prej: to ozdobný se nedá vůbec přečíst 😀 😀 kecy prdy bedáry.. jen tak dál 😉

17. srp 2018
avatar

Krása..mmch to je psáno tuší?

17. srp 2018
avatar

To je krása. Miluju kaligrafii, ale sama ji neumim.

17. srp 2018
avatar
plksv
autor

@dita_a_ivan něco centropenem, něco tuší🙂.

18. srp 2018