To je radost mit dceru😍
23. pro 2018
Všechno nejlepší. 😊
23. pro 2018
To je tak krasny❤️
24. pro 2018
plksv
autor@tesorina
@gracinka7
@makynaeliska
Holky, díky...
@lvicek2000 myslím, že to máš doma taky tak 🙂.
24. pro 2018
To víš, ještě jsou to prtavky, ale lásky a kámošky to jsou😍.
24. pro 2018
Vsechno nejlepší 😘
4. led 2019
❤ Měla jsem to štěstí tohle částečně zažít s nevlastní dcerou.. ☺ stále rády vzpomínáme na naše společné zážitky 😀 Třeba jako popíjení rychlých špuntů v bouřce na balkoně.. 😀 A už teď víme, ze nám doma roste další prima parťák, se kterým se dá už teď pokecat fakt na úrovni.. 😍
4. led 2019

Vše nejlepší!! Krásný věk a doufám ve stejný vztah s holkama.