To je souhra. Obě učitelky a obě dvě úchylky na čapky 😁😁😁
23. říj 2018
Sice nejsem učitelka, ale úchyl na čepice jsem obrovský sto až do té míry, že se kvůli nim začnu učit plést 😅
23. říj 2018
Mám pocit, že tady jsou všichni uchylaci na jakékoli oblečení a já minulý týden zjistila, že Daniel nemá podzimní bundu. Natož třeba 8, jak jsem tu někde zahlédla 😀
23. říj 2018
Js bych byla taky ale ten nas je uplne nesnáší jedine co ma rad je ksiltovka 🙀
23. říj 2018

taky jsem úchyl na čepice🙂