Mrňous chtěl dnes hrát s puberťákem na dvoře na schovávanou. Puberťák se tvářil patřičně otráveně - do chvíle, než mrňous prohlásil: ty počítej a já se ti schovám pod sušák s prádlem 🙂.
To je jako u nás, včera se mladší "schoval" vedle odpadkového koše a starší vylezl na žebřiny.
Pro mě je schovka smrt! Klaudinka se věčně ráda někam schovává - neplánovaně! Prostě někam zaleze a nezareaguje ani na můj zvýšený hlas .. to bych vždycky vybuchla .. uuuáááááá! 😀
syn má v oblibě otevřít skříň a strčit tam hlavu. Ale jednou se mu tkaé podařilo vlézt do skíně celý a fakt jsem ho skoor nenašla byl za velkýma kabátama. Jinak jednou se fakt schoval (neplánovaně) manželovi, ža velkého medvěda-nebyl vůbec vidět a kdyby se neřechtal tak ho manže snad nenašel 😀 > to byl šok
To mi připomíná "mamko, je to zelený, má to krunýř a je to želva, co to je? (4 roky) 😂😂😂

😄😄😄