Na našem gymnáziu dnes proběhla studentská volba prezidenta, vyhrál Drahoš - 82 %. Jsem spokojená 🙂.
Kéž by tak osvícená byla většina národa.
Můj 20letý bratranec volil MZ, protože nechce jako měnu €. Snažili jsme se mu vysvětlit, že o tomto prezident vůbec nerozhoduje, ale stejně to nepochopil.

Presne, to nezalezi na veku, ale spise na inteligenci, dat si jedna a jedna dohromady. Vsak vyzkumy hovori jasne, kdo koho voli, dle vzdelani...nehlede na to, ze MZ take chce euro.
Jen v prvním kole volili Zemana.. jsem slyšela dnes v rádiu..
Bez urážky, ale národ tupne, tak jsem zvědavá, jak to druhé kolo voleb dopadne...
@lotosek Zkuste mu dát přečíst toto, článek je sice staršího data, ale možná jej zaujme 😀
https://www.novinky.cz/domaci/339037-zeman-douf...
OMG.. Vzdělání nemá nic společného s inteligencí.. Ale nevadí.. Pak to vypadá, jak vypadá.. 🙄
Zaplatbuh ze mladi ma zdravej rozum kez by to tak dopadlo i v opravdovych volbach. Jinak ty naše mladata lituju hezky nam podekuji co jsme jim pripravili za budoucnost