Náš letošní silvestr: plány byly velké, realita je jiná. Manžel už druhý den a druhou noc intenzivně zvrací. Je úplně KO a já ho přemlouvám, jestli už není čas na nemocnici a kapačky (prý ne). Já využívám čas a opravuji slohovky - třeťáci/úvaha. To mi v práci nikdo neuvěří.
Pritel taky rano nekolikrat zvracel a zbytek dne vicemene prospal.
To je hrůza ☹ u nás to taky proběhlo ale naštěstí to šlo "pouze" spodem držím palce ať je brzy lépe
Všude stejný, manžel je od 25.12. nemocný.. a já to včera chytla od něj, takže Silvestr sedíme celý den na v obýváku a koukáme na filmy nebo spíme. Tak snad to takhle nebude i příští rok 😂
manzel ted vyrazil na pohotovost s nasi babi - vypada to na zanet po operaci zlucniku....taky super vyhlidky na paradni vecer
Držte se! Budu na vás myslet ❤️.
Chudak,hlavne at je brzo dobre.Ja tohle zazila v roce 2016 po jedne ,,vyborne,, veceri na hotelu….
My letos taky neslavíme, já mám angínu a zbytek rodiny je taky k.o. Takže doma u pohádek a deskových her, na pití čaj a jako “pohoštění” hovězí vývar, moje první jídlo po 3 dnech šílených horecek.
My včera byli s tchýní...zkontrolovali ultrazvukem břicho, vzali krev, dali ji kapačky a jela domů...ale je to dnes lepší.