tak jsem setřela ten poslintanej monitor 😀 To já se po dovolené dozvěděla, že už svého muže nesmím fotit zezadu, páč mu tam lezou madla lásky a prosvítá pleš :-P
Mhm, asi tuším, proč ho ukazuješ jen v helmě a zezadu – se o něj trochu bojíš, co? 😀
Nešlo by vložit znovu i tu původní fotku? 😇
@billythekid Zklamu tě, to břicho bylo její 😀
@rebe ahaaaa 😀😢
@billythekid foto břicha nehrozí, on nesnáší focení. Musí stačit to moje 🙂.
@tipata taky už pěkně plešatí, ale vůbec nešediví - geny 🙂.
Tak já může vyloženě provokuju, když mu občas najdu nějaký ten začínající šedivý vlásek, ale já si to můžu dovolit, jsem šedá liška od šestnácti 😀 a teď mi ty moje šediny dělají takový krásný melír, jak se barvím, každý se ptá jak to moje kadeřnice dělá a já se směju, že to jsou jen šediny 😝

Vase deti si muzou piskat-to jsou geny 👏