SOS! Kluk spálil v mikrovlnce popcorn. Jak dostat ten smrad z mikrovlnky? Vydrhla jsem octem, povařila tam misku s octem, pak misku s citronovou šťávou - efekt žádný. Poraďte prosím!
Zkusit dát na misku sůl a nechat...dávám někdy do lednice
Nedostaneš. Terezka dva roky zpátky když jsem uspavala mladší dělala popcorn sama. Mikrovlnka zastavena na 8 minutách,takže netuším jak dlouho to tam bylo. Smrad neuvěřitelnej. Po 3 měsících jsme ji vyhodily. Vymyta byla hned octem,dala ho tam vařit do misky s vodou,pak i citron a prostě nic. Když se pustila stále to bylo citit.
Segre se to taky podařilo, měli starší mikrovlnku smrad byl porad...koupili novou 🙈
Segre se to taky stalo. Dokonce jí v létě nechala větrat venku. A smrad pořád. Koupili novou 🙂
@petrufa86
@lmartinkova85
@ivakalinova holky, tak díky, tohle jsem fakt slyšet nechtěla 🙂!!!
Koupili jsme novou,manzel tak "pekl" pizzu, pres fsechno cetrani a myti nebyla jina cesta,i po 14dnech ohrivany caj smrdel,jak kdybys v nem musto caje vylouhovala uzene!
*vsechno vetrani a misto - sorry,tablet a leva ruka,dite na prsu 🙂
Vydrhnout jedlou sodou a pak tam v misce nechat sodu na talirku do rana