Už aby byl konec školního roku! Chtěla jsem opravovat písemky a zjistila jsem, že doma nemám žádnou zelenou nebo červenou propisku🙂. Musela jsem si od kluka půjčit červenou fixu (nic moc)!
to chce pořídit růžovou, hned ta koule bude pozitivnější 😝
30. kvě 2018
Taky bezne opravuji pastelkou a ruznych barev. Hodne opravuju na cestach, takze obcas holt capnu cokoli, cim se da psat 😀
30. kvě 2018
ja jsem parkrat opravovala ruzovym zvyraznovacem...
31. kvě 2018
Ja opravovala uz i pastelkou 😞 konec sk.roku je holt narocny.