U nás je to tak nějak jedno co je jako příloha
Ale rýži děláme pouze jasmínku
Basmati a quinoa, na asijské kuchyni bych mohla být živa 😄
Basmati 😊
Jasmínová, basmati. Ale pokud dělám třeba kuřecí játra na cibulce s tymianem dělám většinou obyč dlouhozrnnou v sáčku aby nám tu dobrotu neprebila 😂😂
Miluju jasmínovou rýži
My jsme si konecne poridili ryzovar minuly tyden. Od te doby jsme meli ryzi uz 4x :D
Taky 👍
5-6 let frcime jen na jasmince od vietnamcu z velkoobchodu a delame v ryzovaru. Jina nam uz nechutna 😉
jasminovou jsem jeste nezkousela..u nas jede basmati 🙂
basmati a jasminova a jime ji hodne casto, takze kupujem vetsinou v 9kg pytlich 😁
Basmati i jasminova je super. Ted jsme brali tohle velky baleni v Kaufu.
@lennus @podvlivemcokolady @podaji @nuninove @majorelle @maartinka29 Basmati mi vždycky taky chutnala, ale "Basmati" dceru nejspíš nikdy nepojmenuju, takže proti "Jasmínce" holt už nemá šanci 😀
Jasmínovou postelních 15let a pečenou v troubě 😍

Ja taktez jasminovou.. Co jsem ji zkusila tak uz jinou nechci 😁