Taky s tim nemam problem. Lezi mi tu 3 bichle a nemam na ne cas. 🤷♀️😁
28. únor 2020
víno a knihy, to je základ!! 😀
28. únor 2020
Taktak 😀 😀 Naštěstí má naše knihovna některé knížky jako e-výpůjčky.
28. únor 2020
Tak v tomto ohledu bychom přežili 🙂 Máme doma knih několik tisíc. Horší je, že nemáme víc než 2 kg mouky 🙂
28. únor 2020
Naštěstí mám eknih víc než můžu stihnout přečíst 🤣
28. únor 2020

Tak s tímhle u nás doma opravdu nemáme problém :D