Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
redakce
21. lis 2019
303 

Souboj dvou maminek v Lindexu!

Dnes jsme si pro vás na youtube připravili speciální video, ve kterém soutěží naše dvě maminky - Petra a Jana o to, která z nich dokázala v Lindexu vyskládat hezčí vánoční outfit pro své děti. Měly na to tři minuty a rozpočet 60 Eur.

A to, která z nich vyhrála, můžete rozhodnout právě vy! Hlasovat můžete v komentářích přímo na youtube a možná právě vás vybereme jako výherkyně poukázek do Lindexu!

Modrý koník team

  Maminka s holčičím oufitem číslo dva

  27. lis 2019

  Myslím si, že tohle není moc spravedlivé. Upřímně maminka s velkým dítětem a ještě klukem, je prostě v obrovské nevýhodě. Věci pro holčičky a ještě pro maličké, jsou prostě mnohem krásnější a roztomilejší a není možné, aby si konkurovali. Je jasné, že to vyhraje maminka s holčičkou.

  27. lis 2019

  @vitezove napadlo me presne to same. Ta “soutez” by davala smysl, kdyby tam byly deti stejneho pohlavi a veku, takhle je to michani jablek a hrusek.

  27. lis 2019

  Tak za mě jednoznačně vyhrává druhá maminka s chlapeckým outfitem

  28. lis 2019

  Ahoj @dora13 @vitezove , díky, že jste napsaly 🙂 My to s Petush mohly pojmout i tak, že každá vyskládáme outfit pro své dcerky, ale přišlo nám škoda nepoukázat na to, že Lindex má prostě krásné a kvalitní kousky i pro chlapečky (a ano, souhlasím, je jich o hoooodně méně než těch krásných, vyčančaných holčičích - jako asi všude). A protože já mám doma už 6ti letého Matúška, řekla jsem si, že do toho jdu a zkusím to. Věci tam mají parádní, téma bylo vánoční a já myslím, že se nám během 3 minut podařilo nakombinovat pěkné outfity 🙂

  28. lis 2019

  Jaky to ma smysl?

  28. lis 2019

  @zelenaesmolda teda krome toho,ze lMK dostane za tuhle reklamu slusne zaplaceno?

  28. lis 2019

  Mě se líbí maminka s výběrem pro chlapečka. Vybrala krásný styl 👏

  29. lis 2019