Prosím pekne dotaz, je lepsi dát po porodu pri odchodu bonbonieru ci kávu? Co ocení víc?
Urcite kavu, nebo vino, chlebicky. Rikala nam PA na kurzu, ze hlavne ne nic sladkeho, ze toho jsou vsichni neskutecne prejezeni a nevi, komu ty bonboniery porad strkat😀
@svetluluska no taky jsem vic pro kávu, ale otázka ci turka nebo rozpustne?
@dora13
Myslim, ze rozpustnym se nic nezkazi. 🙂
Možná lepší třeba pěkná dárková sada čajů 🙂 Dneska už hodně lidí pije dobrou kávu a pak zase neví, co dělat s rozpustným 😉
@monny3 no otszkou je, jestli nekde na oddeleni si maji kde udelat tu dobrou kavu 😊 tonu se mi moc verot nechce 🙂
@monny3
@svetluluska u nás jen rychlovarku. Takže kvalita musí jít stranou a potrebuji prakticnost😉
@rehakovamonika1
@svetluluska
Tak když to dávám někomu konkrétně, může si to vzít domů přece 🙂 Ale jestli je to jako dárek pro skupinu sestřiček třeba a víš, že si tam vaří akorát rozpustné, tak tím nic nezkazíš no 😉
Ze zkusenosti- kdyz jsme meli na oddeleni malo kafe, tak nam ho jako na potvoru nikdo nedonesl a potom jeden cas se nam darovane kavy zas nevlezly do skrinky 😀 Ale nejvetsi radost udelalo cokoliv slaneho, protoze bombosku nosil fakt skoro kazdy 🙂
Lykantropie-presne tak,nejvetsi radost byly chlebíčky, bonbonier byl plny suplik 😖
Sama za sebe jakožto zdravotni sestra muzu řict, že určitě kávu!!😊A rozpustnou pije vzdy vetšina kolektivu😊
Myslim, ze obojiho maji nespocet ;) znama zdravotni sestra acokolad a kafe nosila domu furt a nikdy snad kafe ani nekupovala 😂 Ale zas kafe si nechaj v praci jako erarni tak asi kafe.
My rodice taky furt nosej mudr tohle pro doktora teda jeste nosi alkohol a sestre sem tam nejakou blbustku :D
jako sestra se přikláním ke chlebíčkům, klobáskám nebo třeba sušenýmu ovoci. Kafčo a bonboniéru většinou máme do zásoby 😉
Si pamatuju, že když jsem pracovala na dětským, tak buď bylo všeho moc a nebo nic q když vše došlo jak na potvoru nikdo noc :D já všude nosím kafe i bombonieru a když leží děda v nemocnici tak nosíme domácí koláče a všechno možný
Kafe a krabicka dobrych caju,dost lidi ho totiz nepije....ale jinak zdravotnikum bodne vsechno...mam tam segru a kamarady,nejsou vybiravi,potesi je vsechno co se da jist a vypit. 😉
Z praxe 🙂 Potěší cokoliv..Ale největší radost udělala dobrá rozpustná káva... Chlebíčky,zákusky,kolav,slané dobroty.. 🙂
@rehakovamonika1 manzel nechal udělat obr darkový koš, kde bylo všechno možné, aby si tam našel každý něco🙂
Já jim upekla 2 strudly a taky byly holky rady😁 a donesla jsem jim to když jsem šla do nemocnice na kyčle když mel malý 3, tydny
Ja myslim, ze dobry kafe ;) nejvic by ocenili chlebicky :D