Ženy, tady se ví všechno. Vrací se nam voda,jakoby vybublava ze dřezu ( a smrdí) a to i když jsem několik hodin v bytě žádnou vodu nepousteli. Jsme úplně v přízemí. Nesetkala jste se s tím některá?
Budou ucpane odpadni trubky nekde "u paty" domu. De facto se vam do trubek vraci odpad vsech bytu nad vami, protoze to nekde dole neodteka spravne...
Ucpanej odpad.muj tata je z oboru a obcas se to stava...reste co nejrychleji. Pamatuji si par pribehu,ze lidem ze vsech odpadu vytekli do bytu 💩 a to ne zrovna malo
Jsem v suterenu,tady je ten spad dost na prd
Ucpaný odpad, doporucuji s tím rychle něco udělat… sousedům to minuly týden vyplavilo celou kuchyň když byli na víkend pryč 🙈
Použijte i klasický zvon, nám pomohl až ten.
Jak už bylo psáno, máte ucpaný odpad z domu. Opravdu se může celkem rychle stát, že vás to vyplaví. Stává se to zvlášť v zimním období. Nás to jednou zastihlo před Silvestrem a žádná sranda to nebyla.
@pavjana přesně jsme taky v přízemí a přijeli jsme z dovolené a že sprchové koutu vytekla do celé koupelny voda ...a nebyla to naše vína...byla to voda i od ostatních....
Řešit 🙂
Pozor na to krtka ne pokud už je to ucpané je potřeba použít péro. Krtek to v této fázi akorát zacpe.
@mlynkova85 presne tak! Pokud nejakou chemii tak tekutou. A pero.
Přikláním se k tomu, ze jsou ucpané trubky v celém dome skrz sousedy nad vami treba. My takhle ze 4.p. vytopili přízemní byt - syn hodil do wc osvezovac, ucpalo se to kdesi dole a sousedovi se vrátili splasky do bytu. Přesně tyden pote. Pozor na to.
Řešila jsem to asi před třemi měsíci,taky bydlíme v přízemí,začala se valit voda z vany a ze záchoda.Hned jsem volala instalatéra a bylo to ucpané dole a čistili i kanály okolo našeho paneláku.
Tak dnes voda v pračce( naštěstí vrchem plněná) a ve dřezu a to jsme nebyli celý den doma. Domovník je mimo a zítra voláme instalatéra 😐 Naštěstí to jsou trubky od kuchyňských dřezu.. odpad z koupelen a WC jde jinudy ale i tak to je na 💩 Děkuji všem za reakce
Kup krtka a vyčistit.