Holky, prosím doporučíte nějaký dobrý smoothie maker, ideál aby zvládl i led. Potřebuji do děti dostat víc ovoce. Když přihodite i oblíbený mix ovoce, budu ráda...🍉🍎🫐🍓🍌🥝🍐
já doporučuji sencora.. měli jsme jednoho... odešel koupili znova.. prozatím leží v rohu.. použit jednou... já jsem doma, a manžel si přestal smoothie dělat.. škoda že jsme jej kupovali
Na to doma používame multifunkčný mixér, ten poseká všetko 😊 máme od Gorenje. A na smoothie bez ladu mám klasicky smoothie, ktorý sa priamo s nadobou z ktorej pijem zacvakne na mixovanie nádobu. Ten mám od Conceptu
Záleží kolikrát chceš investovat, doma máme thermomix, zvládne vše 👍
V práci nutribulet a taky super👍
Mám Sencor vacuum Bender https://www.sencor.cz/multifunkcni-mixer/sbu-78... tuším, že tenhle nebo jeho starší varianta. využívám na drcení vloček, ořechů, superkremove omáčky... Vakuovaci nástavec využívám jen oba, mixer téměř denně.
Já používám nutribulet a jsem spokojená
Já doporučuji ten nejlevnější 🙂 My máme už spoustu let Sencor. V létě jede furt i s ledem. Až se rozbije, koupím nový 🙂
Tady se posadim 🪑