16. pro 2022
Oficiálně až od 21., takže je vlastně podzim 🤪
16. pro 2022
Nepamatuju TOLIK sněhu před vánoci.. V lednu, únoru ano, ale v půlce prosince... Mazec
16. pro 2022
apacheee
AMBASADORKATohle platilo kdysi, teď už určitě ne 😂🤷♀️
16. pro 2022
No to práveže nie je, takú zimu som tu nezažila za posledných 10 rokov 😂
16. pro 2022
@veronikec tak to jsi asi docela mladoska. Ja si pamatuju snih nekdy i na lampionovej pruvod ( proto Martin na bilym koni, ze jo) a rozhodne uz na Mikuláše !! Pak to casto slezlo na vanoce. Ale snih byval opravdu od listopadu a vydrzel az do začátku brezna. Tak si to pamatuju já . Stara uz jsem asi ;)
16. pro 2022
Děkuji..pobavilo..

16. pro 2022




jjjjj 🤣