Sedí, až na to, že máme doma väčší bordel
12. kvě 2023
Já už to naštěstí neznám...
12. kvě 2023
Úplně se mi vybavilo, když dvojčata začínala lezt, chodit...
12. kvě 2023
Jako u nás, když je třetí ve škole 😂
12. kvě 2023
Úplně vidím naší domácnost 🤣🤣 když ty 3 nejstarší jsou ve škole,chlap v práci a doma jen 3 mrñata 🤪
12. kvě 2023
Přesně takhle je 5 u nás.. a už se moc těším, až to zapomenu a zafunguje selektivní paměť 🤣
12. kvě 2023
Znam. Rekla bych kazdodenni realita. 😁
13. kvě 2023
Znám se dvěma 🙈 ještě tam chybí psi. 😅 Díky bohu za to, že už davno nekojim a děti jsou samostatnejsi🤣
19. kvě 2023

Znám a nechybí mi to.... Teď si libuju, když jsou starší doma, zavavi batole a já mam klid 😁