icon

To znám, ale jen s jedním dítětem ❤️🌺😁
Co vy dámy?

1
avatar

Znám a nechybí mi to.... Teď si libuju, když jsou starší doma, zavavi batole a já mam klid 😁

12. kvě 2023
avatar

Sedí, až na to, že máme doma väčší bordel

12. kvě 2023
avatar

Já už to naštěstí neznám...

12. kvě 2023
avatar

Úplně se mi vybavilo, když dvojčata začínala lezt, chodit...

12. kvě 2023
avatar

Jako u nás, když je třetí ve škole 😂

12. kvě 2023
avatar

Úplně vidím naší domácnost 🤣🤣 když ty 3 nejstarší jsou ve škole,chlap v práci a doma jen 3 mrñata 🤪

12. kvě 2023
avatar

Přesně takhle je 5 u nás.. a už se moc těším, až to zapomenu a zafunguje selektivní paměť 🤣

12. kvě 2023
avatar

Znam. Rekla bych kazdodenni realita. 😁

13. kvě 2023
avatar

Znám se dvěma 🙈 ještě tam chybí psi. 😅 Díky bohu za to, že už davno nekojim a děti jsou samostatnejsi🤣

19. kvě 2023