icon

Ahoj. Prosim o radu. Muzou tehotne a male deti (2 roky) domaci sirup z rymovniku??? Dekuji

avatar
8. říj 2017
avatar

Jo. A moc vsem chutna

8. říj 2017
avatar
8. říj 2017
avatar

Mohu poprosit o recept?

8. říj 2017
avatar

no ja slysela ze dite az od tri let odvar, cichat od roku

8. říj 2017
avatar

My dáváme synovi asi od roka půl sirup i odvar,i z jiných bylinek...

8. říj 2017