ANKETA
Když jste na pouti u stánku s jídlem co si dáte nejraději ??
Bramborák
Hranolky s tatarkou, a nebo klobasu.
Langoše
klobaskuuuuu
Langoše a dite cukrovou vatu. Manžel klobasu 😅
Cigáro nebo klobásu.
Cukrovou vatu, orisky v cukru nebo tu zatocenou smazenou bramboru
Langos s cesnekem👌
Langoš 😁
Trdelnik
Cigáro
Já miluju u nas na pouti takový to pečený maso v pánvi se zeleninou a chlebem a manžel si dává certika v loksi
Klobásu vždy a všude trhy, pouť, fotbal
Klobásu, langoš 😍😍😍😂
Langoše
Langoše
Langose.. Nebo občas někde mívají sladkou teplou kukuřici, pěkně a máslem, solenou,tak to chci hned :D
BÍLOU klobásku 😍
Klobásy
Já nic, ale můj muž buď langos nebo bramborák
Ehm.
No, na té pouti, kde jsem byla naposledy před 2 lety neměli ani stánek s jídlem😂😂
Já langoš, manžel bramborák, syn vařenou kukuřici a pak jako dezert trdelník dohromady.
Párek v rohlíku klobasu 🙂
Langose a pivo 🙂
Kukuřici vařenou 💗
Nejradsi bych si dala hamburger🙂
Kesu v karamelu
Langose nebo nudle.
Langos
Langoš
Langoš,ale kdyby byla cukrová vata tak i tu
ted bych si dala cokoliv z toho :D ne ale vazne... langos nebo tu bramborovou spiralu, to miluju 😍 a ze sladkeho palacinku
No slusne mi tu delate chute jako :D
Langooos 😁❤️🍀