icon

ANKETA
Když jste na pouti u stánku s jídlem co si dáte nejraději ??

avatar

Langooos 😁❤️🍀

2. únor 2020
avatar

Bramborák

2. únor 2020
avatar
Autor komentář smazal
avatar

Hranolky s tatarkou, a nebo klobasu.

2. únor 2020
avatar

Langoše

2. únor 2020
avatar

klobaskuuuuu

2. únor 2020
avatar

Langoše a dite cukrovou vatu. Manžel klobasu 😅

2. únor 2020
avatar

Cigáro nebo klobásu.

2. únor 2020
avatar

Cukrovou vatu, orisky v cukru nebo tu zatocenou smazenou bramboru

2. únor 2020
avatar

Langos s cesnekem👌

2. únor 2020
avatar

Langoš 😁

2. únor 2020
avatar

Trdelnik

2. únor 2020
avatar

Cigáro

2. únor 2020
avatar

Já miluju u nas na pouti takový to pečený maso v pánvi se zeleninou a chlebem a manžel si dává certika v loksi

2. únor 2020
avatar

Klobásu vždy a všude trhy, pouť, fotbal

2. únor 2020
avatar

Klobásu, langoš 😍😍😍😂

2. únor 2020
avatar

Langoše

2. únor 2020
avatar

Langoše

2. únor 2020
avatar

Langose.. Nebo občas někde mívají sladkou teplou kukuřici, pěkně a máslem, solenou,tak to chci hned :D

2. únor 2020
avatar

BÍLOU klobásku 😍

2. únor 2020
avatar

Klobásy

2. únor 2020
avatar

Já nic, ale můj muž buď langos nebo bramborák

2. únor 2020
avatar

Ehm.
No, na té pouti, kde jsem byla naposledy před 2 lety neměli ani stánek s jídlem😂😂

2. únor 2020
avatar

Já langoš, manžel bramborák, syn vařenou kukuřici a pak jako dezert trdelník dohromady.

2. únor 2020
avatar

Párek v rohlíku klobasu 🙂

2. únor 2020
avatar

Langose a pivo 🙂

2. únor 2020
avatar

Kukuřici vařenou 💗

2. únor 2020
avatar

Nejradsi bych si dala hamburger🙂

2. únor 2020
avatar

Kesu v karamelu

2. únor 2020
avatar

Langose nebo nudle.

2. únor 2020
avatar
2. únor 2020
avatar
2. únor 2020
avatar

Langoš,ale kdyby byla cukrová vata tak i tu

3. únor 2020
avatar

ted bych si dala cokoliv z toho :D ne ale vazne... langos nebo tu bramborovou spiralu, to miluju 😍 a ze sladkeho palacinku
No slusne mi tu delate chute jako :D

3. únor 2020