Holky, anketa 🙂 Jakou máte nejoblíbenější písničku? 🎉📱😉
Mě se líbí už dlouho tato:
Hele pisnkacka co si muzu poustet furt dokola je tez od Nickelbacku a to lullaby , alw jinak vyrostla jsem na Kabatech a Metallice a tak to asi zustane 😀
Pro mě je top The Calling - Wherever you will go ❤
Budapest 🙂
Arakain a lucie bila: zimní kralovna
Holky, nebo tahle a ten týpek z toho klipu...slint 🙂
Je to teda už retro jak blázen, ale to je úplně fuk, líbí se mi i starší hitovky..
https://www.youtube.com/watch?v=7uIFISklvXY
Europe - The Final Countdown 😀
Guns And Roses -Don't cry ❤️to je naše osudová s manželem ❤️
Mám jich Hodně.. nějak nemůžu najít zrovna tu nejoblíbenější..
Třeba od Avicia, Pitbulla, Jenifer Lopez, David Guetta, Nightwish..😁
Já miluju všechny písničky od Nickelback. Poslouchám je snad už 15 let 😃 A jinak můžu pořád poslouchat Kabáty, na těch jsem vyrůstala. To je moje srdcovka 😊
Já ujíždím na Amaranthe, Arch Enemy, Sabaton apod. 😂😂 ale třeba taková písnička Vím, že Ty víš od Vládi Šafránka má pro mě také význam,citový. A luxus text u kapely Škwor - Máme tu problém ❤ A veelká srdcovka je ARAKAIN & DYMYTRY - Žít svůj sen!!! 😘😢😍❤
@sosama Přesně tak...smysluplný text 🙂 To si poslechnu ráda i Lipa , ten má také dobré texty. 👍👏 https://www.youtube.com/watch?v=i5SBvS6Xq20
@klko Máme stejnou 😀
Go go dools -iris z filmu mesto andelu 🙂
Bon jovi - Bed of roses moje srdcovka
Těch by bylo... Ale teď asi Nón od Sólstafir 😉
Je jich hodně a tahle je jedna z nej: https://youtu.be/GemKqzILV4w
Mam jich mraky, ale hodim sem odkaz na asi jednu z nejobskurnejsich - je to z desne romantickyho a desne tragickyho bollywoodskyho filmu Dil Se https://bit.ly/2NG8LvQ
Luxusne se na ni trsa 😂
Jeste pridam ze mam rada pisnicku wicked game
@makynaeliska
To máš recht, ta je úžasně romantická a něžná...😉❤👍
Já zbožňuju Disturbed - The Sound of Silence https://youtu.be/usN-pKfw6Q8 a můžu jí i v originále <3
@lenkalagronova
Tahle je boží, znám moc dobře, zrovna včera večer jsme si při jejím poslechu říkali doma, že to je jedna z těch silnějších písní ❤
Ja zamrzla na 90letech takže vsechen repertoár 😉