icon

Holky v kolikátém tt bylo u vás na utz vidět slyšet srdíčko

avatar
27. pro 2015
avatar

Byla jsem v 6+5 a jeste nebylo, za dva tydny uz krasne 🙂 mela jsem pozdeji ovulaci.

27. pro 2015
avatar
27. pro 2015
avatar

Myslím že okolo 6-7tt 😊

27. pro 2015
avatar

u první 5+6tt u druhé 6+6tt

27. pro 2015
avatar

Ja byla 6+2tt kdyz bylo krasne poprve slyset a videt. 🙂

27. pro 2015
avatar
27. pro 2015
avatar

Jdu v úterý na druhou kontrolu 6+6

27. pro 2015
avatar
27. pro 2015
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Tady 5+6 a ještě nee i na prvním utz nebyla ani dutinka vydět

27. pro 2015
avatar

Vidět pardon 😟

27. pro 2015
avatar
27. pro 2015
avatar
27. pro 2015
avatar

8tt jsem byla

27. pro 2015
avatar
27. pro 2015