Holky v kolikátém tt bylo u vás na utz vidět slyšet srdíčko
pajav

27. pro 2015
Byla jsem v 6+5 a jeste nebylo, za dva tydny uz krasne 🙂 mela jsem pozdeji ovulaci.
27. pro 2015
6+2
27. pro 2015
Myslím že okolo 6-7tt 😊
27. pro 2015
u první 5+6tt u druhé 6+6tt
27. pro 2015
Ja byla 6+2tt kdyz bylo krasne poprve slyset a videt. 🙂
27. pro 2015
6+2
27. pro 2015
suchdolanda
autorJdu v úterý na druhou kontrolu 6+6
27. pro 2015
5+5
27. pro 2015
suchdolanda
autorTady 5+6 a ještě nee i na prvním utz nebyla ani dutinka vydět
27. pro 2015
suchdolanda
autorVidět pardon 😟
27. pro 2015
6tt
27. pro 2015
V 6
27. pro 2015
8tt jsem byla
27. pro 2015
6+2
27. pro 2015
