40 dneska 🥳 Nijak mě to číslo nestresuje, protože (if you ask me) vypadám a cítím se mnohem líp než ve dvaceti. A jako bonus mám o 15 let staršího partnera, takže budu za mladici i v šedesáti 😁 A dnes dělal drahý vše pro to, aby byl dnešek opravdu speciální den. Sice to na můj vkus začal dělat asi tak o hodinu dřív než bylo záhodno, když mě s dětmi probudil s prskavkami (ve 3/4 na 7 místo v 8 😖), ale že jsem tolerantní, tak mu to prominu (a budu doufat, že to do příště vyladí). A taky nebudu prudit někoho, kdo mi nadělí tahle kvanta růží, že jo? Dárek ještě vybíráme, protože musí sedět a na večeři jdeme v neděli, až budou děti u babičky, ale i kdyby tohle bylo vše, su happy ❤️
Jo a taky jsme psali rozřazovací test z němčiny a ten se mi taky povedl 🍾
#denjako40korálků
Gratulujem, ja včera "42" 🌹🌹🌹
@monikaa162 taky gratuluji!
@ruzova_pastelka děkuji!
vše nej.sluší ti to
@suzanna123
@suzanna123 vse nejlepsi vincuju 😊😊😊 jako na 40 bych te netipla 🤭😁
Alles gute zum Geburtstag und herzlichsten Glückwunsch zu deinem super bestandenen Test♡ Wir zwei haben nicht nur das Bundesland gemeinsam🤣 ich feiere den selben Geburtstag in 11 Tagen. Wäre also an der Zeit sich endlich mal treffen. LG
Všechno jen to nejlepší🎂🍹
Gratuluji, vypadáš na 30. 🍾
40 je Super, vše nejlepší 🌸
Vse nej k narozeninam😀 me to ceka taky letos a zadny zasadni zlom to nevnimam. 🎂
Gratuluju! Vypadáš skvěle a ta němčina - to půjde 😉
Krásné narozeniny. Na první fotce vypadáš jak Belinda Bencic. Nejsi její ségra?😃
@bessinka @losbobos @zlataberta @bemo @benetka @lekky @antoinet
Moc děkuji ❤❤❤
@sebestka musela jsem se kouknou, kdo to je - a teda já tam žádnou podobu nevidím 😀
@maximaty no to musíme - ale jen když slíbíš, že na mě nebudeš mluvit německy 🙈 Nebo mluvit můžeš, ale odpovědi pak moc nečekej 😀
Nádherná a vypadá, že i spokojená ženská, vše nejlepší 🍀
Vše nejlepší vypadás fakt moc dobře ale narozdíl od holek bych ti těch 40 tipla(snad se nebudeš zlobit za upřímnost) 🙂 a máš překrásnou kytku
@suzanna123 Já úplně. Fakt. Na první pohled.🙂
taky moc gratuluju k narozeninam, vypadas vyborne a hlavne stastne a o to jde🍀 ja mam kulatiny za par dnu a o takovehle oslave si muzu nechat jen zdat, moc pekne 😍
@nadja73 tak se rozmazli sama 😉






Jestli takhle budu vypadat ve 40, tak si budu blahopřát 😃 Tím chci říct- vypadáš skvěle a moc ti gratuluji!