icon
1 / 1
avatar

To moc dobře znám, první Vánoce byl na stromecku pořád, teď z něj už jen sundava ozdoby 😂

1. led 2020
avatar

No jo,loni (2018 takže vlastně předloni) ne ale tyto Vánoce nam shodily kocky 2x stromek 😅😂

1. led 2020
avatar

náš kocour si max zapinká packou do ozdoby. 😀 Naštěstí tedy, jelikož je to macek a kdyby zkusil tohle tak máme po stromku 😀

1. led 2020
avatar

U nás se zatím sundavaji ozdoby... Pořád 😁🤦‍♀️

1. led 2020
avatar

😂😂
U nás ani jedna kočka, ale Tobi pořád cvrnkal do těch spodních kuliček, že je postupně všechny stěhuju nahoru.
Teď dal na chvíli pokoj 🤪

1. led 2020
avatar

Pokud nepracuji a netelefonuji, tak po začátku, kdy se málem uškrtil na světlech, to jakž takž jde.
Ale poblíž máme srolovanou ruličku novin, tak má respekt ☝️

1. led 2020
avatar

To je nádherná stromkolezkyně🐱😍

1. led 2020
avatar

Zábava pokračuje

2. led 2020
avatar
2. led 2020
avatar
2. led 2020
avatar

Tak to ja mam kocoura salamistu 😂 pod stromek spi a ani se ho od 10.prosince nedotkl 😂

2. led 2020
avatar

@svetlanalana to je mrška 🙂 Ale koukám, že vypadá úplně stejně jak náš Oliver, když byl kotě 🙂 Dokonce i ty černé pruhy od očí má taky. 🙂 Chlap říka, že má obroučky od brýlí 😀

5. led 2020
avatar

@yasminna haha, obroučky od brýlí, to by mě nenapadlo. Já mám vždy asociací linky, jako kdyby je měla namalovaná černou tužkou

5. led 2020
avatar

@yasminna stromek nakonec skončil úplně bez baněk

5. led 2020